Kırşehirliler Kardeşlik İftarında Buluştu

20 Haziran 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
637 defa okundu.
Kırşehirliler Kardeşlik İftarında Buluştu

Vali Necati Şentürk, Kırşehir’de Vatandaşların Kardeşçe, Birlik Ve Beraberlik İçerisinde Yaşadıklarını Söyledi

Vali Necati Şentürk ve eşi Sevim Şentürk, öncelikle yoksul vatandaşlar olmak üzere her kesimden insanın katıldığı iftar programında Kırşehirlilerle bir araya geldi.

Kırşehir Valiliği’nce bir otelde düzenlenen iftar yemeğine Vali Necati Şentürk ve eşi Sevim Şentürk’ün yanı sıra İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hüseyin Altuntaş, daire müdürleri ile Kırşehir’de yaşayan yoksul aileler katıldı.

İftar yemeğinden sonra bir konuşma yapan Vali Necati Şentürk, Kırşehir’de vatandaşların kardeşçe, birlik ve beraberlik içerisinde yaşadıklarını söyledi.

Bütün vatandaşlara eşit derecede yaklaştıklarını belirten Vali Necati Şentürk, “Aynı vatanda yaşıyor, aynı suyu içiyor, aynı havayı teneffüs ediyor, aynı toprağın nimetlerinden istifade ediyoruz. Harmanlarımız her ne kadar ayrı olsa da aynı teknenin unsurlarıyız. Biz biriz, ayrımız gayrımız yok. Sayın Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi; bir olalım, iri olalım, diri olalım. Ramazanın manevi havası içerisinde sizlerle bir arada bulunmaktan dolayı mutluyuz. Çocuklarımız da iftar yemeğine katılarak bizleri mutlu ediyor, şenlendiriyor. Çocuklarımız sofraların çiçeğidir. Ayrıca, aranızda sıkıntısı olan, sorunları olan mutlaka bize ulaşsın. Bizler de imkânlarımız çerçevesinde sorunlarınıza çözümler bulalım.” dedi.

İftar programı, yapılan duanın ardından, Vali Necati Şentürk ve eşi Sevim Şentürk’ün yemeğe katılan ailelerle ilgilenmesi ile sona erdi.

VALİLİK BASIN BÜROSU

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On