Kırşehirliler ilk teravih için camilere akın etti 

6 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
98 defa okundu.
Kırşehirliler ilk teravih için camilere akın etti 

Kırşehirliler ilk teravih için camilere akın etti 

11 Ayın sultanı Ramazan ayının gelmesiyle birlikte ilk teravih namazını kılmak için Kırşehirliler camilere akın etti.
Kırşehir genelinde 600 camide Ramazan ayının ilk teravih namazı için vatandaşlar camilere akın etti. Ramazan ayının rahmet ve bereketinin tam manasıyla yaşanabilmesi için “Ramazan ve İnfak” temasıyla hareket eden Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından il müftülüklerine de açıklama gönderildi.

Kırşehir Müftülüğü ise yapılan açıklamayla, her türlü hurafe ve yanlışlıktan, gereksiz abartı ve gösterişten uzak kalınmasını istedi. İlk teravih namazına giden Kırşehirliler ise, “İlk teravih nasip oldu. Mevlam da sabrını verir inşallah, maneviyatı ileri düzeyde yaşamayı nasip eder inşallah Allah, havalarında sıcaklığı düştü kolaylıkla bayrama ulaşmayı diliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On