KIRŞEHİRLİLER HAYVANLARI SEVİYOR

14 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
235 defa okundu.
KIRŞEHİRLİLER HAYVANLARI SEVİYOR

fft256_mf553094640 Arena Gazetesi Olarak Pet shopçularla Yaptığımız Röportajda Kırşehir Vatandaşının Hayvanlara İlgisinin Olduğu Öğrenildi

Kırşehir’de hayvanlar ilgi görüyor. 40 Arena Gazetesi Olarak pet shopçularla yaptığımız röportajda:  Kırşehirliler hayvanları seviyor.  Biz de zaten insanların en çok tercih ettiği hayvanları bulunduruyoruz. Kırşehir halkının özellikle muhabbet kuşuna ve balığa yoğun bir ilgisi var.Köpek ve kedi alan vatandaşlarımız da var ama çok yoğun bir talep görülmüyor. Bunun sebebini biraz da apartmanda oturduklarına bağlıyoruz. Tavşan ve papağan hayranı birçok müşterilerimiz var. Hamster fazla satılmıyor ama alanlar var. Özetle Kırşehirli vatandaşlar en çok muhabbet kuşu ve balığı tercih etse de tüm hayvanlara ilgi gösteriyor. Yaz aylarında köpek ve kedileri dışarıya çıkartıyoruz. Almak isteyen çok fazla ama dediğimiz gibi apartman hayatı dolayısyla alamıyorlar.

Ev ortamında hayvanın doğal ortamının sağlanması, hayvanlardan bulaşan hastalıkların tedbirlerinin alınması gerekir. Hayvan sahibi olmak için bize gelen müşterilerimize öncelikli olarak bilgilendirme ve yönlendirme yapıyoruz. Satın aldığı hayvanın beslenmesi ve bakımı için gereken her şeyi kendilerine sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN