KIRŞEHİRLİLER, DERNEĞİN 20. YILI’NI COŞKUYLA KUTLADILAR

24 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
456 defa okundu.
KIRŞEHİRLİLER, DERNEĞİN 20. YILI’NI COŞKUYLA KUTLADILAR

Antalya Kırşehirlileri Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği 20. Yılında Kırşehirli Sanatçı Ali Akraz’ın seslendirdiği ve çaldığı parçalarla

KIRŞEHİRLİLER, DERNEĞİN 20. YILI’NI COŞKUYLA KUTLADILAR

Antalya Kırşehirlileri Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği 1997 Yılında kuruluş çalışmaları başlayarak, 1998 yılında resmiyet kazanarak kuruluşunun 20. yılı kutlamaları 19 Ocak Cuma gecesi Hemşerimiz Nurettin Ayhan’ a ait Ayhan otelde kutlandı.

Kutlamalara Antalya’da yaşayan, Kırşehirli bürokratların, işadamlarının, esnafların ve kuruluşundan bu güne kadar yönetim kurulu başkanlığı yapan hemşerilerimizin de katılımı ile  , Dernek Başkanı Recep Analı’nın açılış konuşması ile başladı.

1997 yılında kuruluş çalışmaları başlayan ve 1998 yılında resmiyet kazanan Derneğin kuruluşunun 20. Yılı Kırşehirli Nurettin Ayhan’a ait Ayhan Otel’de kutlandı.

Dernek Başkanı Recep Analı, kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada şöyle dedi:

“20 yıldır kirada gezmekte olan derneğin faaliyetlerini, derneğin kendi mülkiyeti içinde Kırşehir gelenek ve göreneklerini yaşatmak, için bizler Ahi Evran, Aşık Paşa, Caca Bey, Süleyman Türkmani, Şeyh Edibali, Melik Gazi, Şemsi Yastıman, Muharrem Ertaş, Neşet Ertaş, Çekiç Ali, Aşık Sait aşkı nedeniyle Kırşehir’i yurt tutan, Türkiye’nin dört bir yerinde türbesi olan Dadaloğlu ve gönüller sultanı Yunus Emre’nin ve Hacı Bektaş-ı Veli’nin eserleri ve kültürünü gurbette yaşayan Kırşehirliler olarak geçek nesillere aktarmak amacı ile mücadele veren Kırşehirlilere daha iyi hizmet verebilmek için derneğimiz yönetimi olarak Antalya’da yaşayan iş adamları ve bürokratlarımızla bir araya gelerek, dernek binamızın alınmasına yönelik bilgi verilip desteklerini ve görüşlerini almak için düzenlen yemekli toplantımız, geçmişte yaşanan kötü günleri silmek, kişilerin hırslarını, kin ve nefretlerini kırmak, içimize nifak ve kişiler üzerine mal edilmek istenilen derneğimize zarar vermeye çalışanların önüne geçmek için birlik ve beraberliğin önemini herkese fark ettirmek birlik ve beraberliğin dernek çatısı altında olacağının mesajı verilmiştir. Kültürümüze sahip çıkmak amacı ile yola çıkmak isteyenlerin tek bir yeri vardır, orası da derneğimizdir. Derneğimize katkıda bulunmak için katılım sağlayan bürokratlarımıza, iş adamlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi bildiririz.”

Kırşehirli Sanatçı Ali Akraz’ın seslendirdiği ve çaldığı parçalarla Kırşehirliler, derneğin 20. Yılı’nı coşkuyla kutladılar.

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On