KIRŞEHİRLİ ŞEHİT ASTSUBAY İKİ AY SONRA DÜĞÜN YAPACAKTI

24 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
448 defa okundu.
KIRŞEHİRLİ ŞEHİT ASTSUBAY İKİ AY SONRA DÜĞÜN YAPACAKTI

HAKKARİ'NİN ŞEMDİNLİ İLÇESİNDE TERÖRİSTLER TARAFINDAN YOLA DÖŞENEN EYP'NİN PATLATILMASI SONRASINDA ŞEHİT OLAN ASTSUBAY MUSTAFA GEVREK'İN ACI HABERİ BABA EVİNE ULAŞTI. ŞEHİT ASTSUBAY'IN TANSU YILMAZ İLE RESMİ NİKAHI KIYDIĞI ANCAK 2 AY SONRA DÜĞÜN YAPMAYI PLANLADIĞI ÖĞRENİLDİ. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Şehit Astsubay’ın Tansu Yılmaz İle Resmi Nikahı Kıydığı Ancak 2 Ay Sonra Düğün Yapmayı Planladığı Öğrenildi

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde teröristler tarafından yola döşenen EYP’nin patlatılması sonrasında şehit olan Astsubay Mustafa Gevrek’in acı haberi baba evine ulaştı.

Şehit Astsubay’ın Tansu Yılmaz ile resmi nikahı kıydığı ancak 2 ay sonra düğün yapmayı planladığı öğrenildi.
Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde yola döşenen EYP’nin patlatılması sonrasında şehit olan Astsubay Mustafa Gevrek’in acı haberi, Ahi Evran Mahallesi Burak Apartmanı 5. katta oturan anne Bahtıgül ve baba Hasan Gevrek’e Garnizon Komutanlığı yetkilileri tarafından verildi.
Şehit Astsubay Mustafa Gevrek’in resmi nikah kıydığı ve 2 ay sonra düğün töreni ile hayatını birleştireceği eşi Tansu Yılmaz ise acı haberi Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi KETEM biriminde görev yaptığı sırada aldı. Acı haberi alır almaz hayat arkadaşının baba evine gelen Tansu Yılmaz, gözyaşlarına boğuldu.
4 yıl önce göreve başlayan Mustafa Gevrek’in ilk görev yeri olan Sinop’tan geçici görevle Hakkari’ye gittiği öğrenilirken, dün gece ailesini arayan şehit Mustafa Gevrek’in düğün için beyaz eşya siparişi verdiği öğrenildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On