Kırşehirli Oyuncudan Büyük Başarı

19 Kasım 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
771 defa okundu.
Kırşehirli Oyuncudan Büyük Başarı

Samsun’un Atakum ilçesinde çekimleri yapılan ‘Ölüm Tuzağı’ isimli sinema filminde Kırşehirli Halil Özaslan’da yer aldı.

Samsun’un Atakum ilçesinde çekimleri yapılan ‘Ölüm Tuzağı’ isimli sinema filminde Yeşilçam’ın Coşkun Göğen, Tuncay Akca, Adnan Karabacak’ın gibi oyuncuların yer aldığı sinema filminde Kırşehirli Halil Özaslan’da rol aldı.

Eski Türk halk müziği sanatçısı İsmail Uyanık ve ortaklarından Şahin Saydereli’nin sahibi olduğu İON Yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen dram/aksiyon türündeki Ölüm Tuzağı isimli filmin çekimleri Atakum ilçesi Özeren Mahallesi’nde yapıldı.

Yönetmenliğini Esat Şekeroğlu’nun üstlendiği film için ünlü oyuncular Samsun’a geldi. Filmin oyuncu kadrosunda Yeşilçam’dan aşina olunan Coşkun Göğen, Tuncay Akça, Adnan Karabacak’ın yanı sıra Ferdi Ak ve İsa Şahin gibi isimler de yer aldı.

Kırşehirli oyuncu Halil Özaslan’ın da yer aldığı filmle ilgili yapımcı Özaslan, açıklamalarda bulundu.

“Fatih rolünde bulundum”

Ölüm Tuzağı adlı sinema filminde ‘Fatih’ adlı rolünde oynadığını belirten Özaslan,”Ölüm Tuzağı filminin konusu dram ve aksiyon üzerine yazılmış bir senaryo. Sinema filmindeki bu başrolde Coşkun Güven, Mehmet Aras ağırlıklı çekildi. Köye bir baraj yapılacak. Coşkun Güven zengin rolünde. Köye arsa toplamaya geliyor. Arsasını vermeyen kişileri tehdit ederek almaya çalışıyor. Ben de Fatih rolündeyim.Fatih, köydeki iki esnaftan birisi Bütün köylü arsasını vermeye çalışırken Fatih karşı çıkıyor. Arsasını vermek istemiyor. Köylüleri bir araya toplayıp korkmayalım, vermeyin gibi insanları dolduruşa getirerek kendini güçlü tutan bir karakter”dedi.

Özaslan, filmin Şubat veya Mart ayında vizyona gireceğini söyledi

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On