Kırşehirli memur şair Sait Sargın;”Şiirlerim Benim Evlatlarım Gibidir”

4 Ağustos 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
722 defa okundu.
Kırşehirli memur şair Sait Sargın;”Şiirlerim Benim Evlatlarım Gibidir”

 

Kırşehirli memur şair Sait Sargın;

“Şiirlerim Benim Evlatlarım Gibidir”

Kırşehirli memur şair Sait Sargın, yazdığı şiirlere adeta bir evladı gibi değer verdiğini belirtti.

Mucur İmam Hatip Lisesi’nde memur olarak çalışan Sargın, “Yaren” isimli üçüncü kitabını çıkardı.

Mucur ilçesine bağlı Geycek köyünde gençliğinden itibaren şiir yazan 52 yaşındaki Sargın, gazetecilere yaptığı açıklamada, memur olarak görev yaptığını, zaman zaman da amatörce tiyatro sahnelerinde yer aldığını ancak şiir yazmaktan hiç vazgeçmediğini söyledi.

Şiirlerini bal dolu tulumdan sızan damlalara benzeten Sargın, “Şiirlerim benim evlatlarım gibidir. Vatan, millet, sevda şiirlerim ile siz değerli vatandaşlarımızın karşısına çok kez çıktım. Bugün bu eserimi sizlerle buluşturmanın, sizlere ulaşmanın mutluluğu içerisindeyim. Hepinizden kitabımı okumanızı ve olumlu olumsuz yorumlamanızı istirham ediyorum.” diye konuştu.

Kitabın editörlüğünü yapan Muhammed Mazhar Şahin ise, hazırlık ve basım aşamasında katkı sunmaya gayret ettiğini dile getirerek, “Şiir, Sait hocamın elinden değer buluyor. Kitabı için yürekten tebrik ediyorum. Elimizden bir şey geldiyse, bir faydamız olduysa ne mutlu. Herkesin okuyacağı, feyz alacağı bir kitap. Tüm vatandaşlarımızın okumasını canı gönülden istiyorum.” (Haber AA)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com