KIRŞEHİRLİ MEHMETÇİKTEN SELAM VAR

22 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
803 defa okundu.
KIRŞEHİRLİ MEHMETÇİKTEN SELAM VAR

Türkiye’nin Afrin’deki Terör Örgütü PYD/PKK’ya Yönelik Başlattığı “Zeytin Dalı” Harekâtına Katılan ve de Bomba üzerine yazdığı “Şirin Kırşehirim” yazısı, binlerce Sosyal Medya Kullanıcısı tarafından paylaşılan;

KIRŞEHİRLİ MEHMETÇİKTEN SELAM VAR

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin bölgesinde PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ’a mensup teröristleri etkisiz hale getirmek üzere düzenlediği ‘Zeytin Dalı Harekâtı’na’ katılan 2 çocuk Babası Kırşehirli Mehmetçiğimizin, Operasyonda kullanılan bir bombaya yazdığı ‘Şirin Kırşehir’im’ yazısı sosyal medyayı salladı.

ONLARCA SOSYAL MEDYA KULLANICISI TARAFINDAN PAYLAŞILDI

Suriye’nin Halep kentine bağlı Afrin ilçesinde teröristleri etkisiz hale getirmek üzere düzenlenen Operasyon da,  yer alan Kırşehirli Mehmetçiğimizin, Bomba üzerine yazdığı “Şirin Kırşehirim” yazısı, binlerce Sosyal Medya Kullanıcısı tarafından paylaşıldı.

Yazıyı yazan 2 çocuk babası Kırşehirli Askerimiz, ”Çetin ve Soğuk bir arazi Bölgesindeyiz.Bizim bizden başka Dostumuz Yok, Korkumuz da yok. Ya Şehit Oluruz, Ya Gazi’ diyerek Kırşehir’e selam göndermeyi de unutmadı.

“TÜRK MİLLETİ BİZİMLE OLDUKÇA BİZ DAHA DA GÜÇLÜ OLACAĞIZ”

10 yıldır Türk Silahlı Kuvvetlerinde yer alan Kırşehirli Mehmetçiğimiz, “Biz buradayız, vatanımız, milletimiz rahat uyusun. TSK mensupları olarak her zaman göreve hazır olduğumuzu ispatlamak istiyoruz. Türk milletine sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz, destek verdikleri için. Elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz. Türk Milleti bizimle oldukça biz daha da güçlü olacağız”

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On