Kırşehirli Ildır’a Yoğun İlgi

8 Ekim 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
887 defa okundu.
Kırşehirli Ildır’a Yoğun İlgi

 

Kırşehirli Ildır’a Yoğun İlgi

Kırşehirli Ceren Ildır, son seslendirdiği Aziz Dostum türküsüyle sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

Kırşehirli Ceren Ildır’ın, geçtiğimiz günlerde Ülküme Ezgiler resmi sosyal medya hesabında üçüncü klibi yayınladı.

Ildır, “Çırpınırdın Karadeniz, Anayurt Marşı ve Aziz Dostum” türkülerineÜlküme Ezgiler sayfasında Ülkün İçin Söyle bölümünde ses oldu.

Ildır, sosyal medya hesabında yayınladığı “Çırpınırdın  Karadeniz” türküsünü Ülküme Ezgiler sayfasının ilgisi üzerine klibi sayfalarında yayınladılar. İlk klibinden bu yana sosyal medyada 49 K takipçisi olan Ülküme Ezgiler sayfası Ildır’ın yayınladığı kliplere ilgi göstererek sayfalarında yer verdiler.

Ildır, gazetemiz muhabirine yaptığı özel basın açıklamasında şunları kaydetti; “Şarkı söylemek benim için tarif edilemez bir duygu. Müzik benim hayatımda her zaman oldu ve olmaya da devam edecek. Gençken çalışmamalı insan, tecrübe edinmeli sözünü okuduğum günden beri hayatımda tecrübe edinmeye daha çok yer verdim. Söylediğim eserlerin ilgi görmesi beni fazlasıyla mutlu ediyor. Kendimi temsil ettiğim kadar memleketimi de en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyorum. İnsan kendine bir şeyler katarak ilerlemeli bu hayatta. Ben de kendime bir şeyler katarak yolumda ilerlemeye çalışıyorum. İlgi gösteren herkese özellikle de Ülküme Ezgiler sayfa yöneticisine teşekkürlerimi sunuyorum.” (Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..
İlginizi Çekebilir

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN