Kırşehir’li Hacı Adayları 19 Temmuz’da Kutsal Topraklara Uğurlanacak

16 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
424 defa okundu.
Kırşehir’li Hacı Adayları 19 Temmuz’da Kutsal Topraklara Uğurlanacak

Kırşehir’li Hacı Adayları 19 Temmuz’da Kutsal Topraklara Uğurlanacak

Bu yıl Hac farizasını yerine getirmek üzere kutsal topraklara gidecek olan Kırşehirli ilk hac kafilesinden 130 hacı adayı ile 5 din görevlisi, 19 Temmuz’da Kırşehir’den uğurlanacak.

Kırşehir’den Diyanet İşleri Başkanlığı Hac Organizasyonu ile hacca gidecek 130 hacı adayı, 19 Temmuz Perşembe günü saat:21.30’da Akşam namazından sonra Kırşehir’den yola çıkacak. 5 din görevlisinin de bulunduğu 130 kişili hac kafilesi,  Cacabey Meydanı’nda toplanacak ve Akşam namazından sonra Ankara Esenboğa Havaalanı’ndan Medine’ye uçacak. Kırşehirli hacı adayları, hac görevini yerine getirdikten sonra 02 Eylül’de Kırşehir’e dönecek.

Öte yandan Kırşehir’den Diyanet İşleri Başkanlığınca hacca gidecek olan ikinci kafileden 39 hacı adayı ise 07 Ağustos Salı günü saat:21.30’da Cacabey Camii önünden Ankara Esenboğa Havaalanına oradan da Medine’ye hareket edecekler. Bu kafilede 15 Eylül’de Kırşehir’e tekrar dönecekler. Ayrıca Otel tip olarak Kırşehir’den hacca gidecek 6 hacı adayı ise 10 Ağustos’ta kutsal topraklara uğurlanacak. (Haber Merkezi)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On