Kırşehirli Gazetecilerden Organ Bağışı Kampanyasına Destek

8 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
696 defa okundu.
Kırşehirli Gazetecilerden Organ Bağışı Kampanyasına Destek

Kırşehirli Gazetecilerden Organ Bağışı Kampanyasına Destek

Sağlık İl Müdürlüğü tarafından “Organ Bağışı Haftası” sebebi ile başlatılan kampanyaya Kırşehir Gazeteciler Televizyoncular ve Radyocular Cemiyeti (KIRGARAT-C) destek sundu.

Cacabey Meydanı’na kurulan Sağlıklı Yaşam Aracı standında tüm organlarını bağışlayan cemiyet üyeleri kampanyaya yönetim kurulu ile birlikte destek verdi. Kırşehir’de Cacabey Meydan’ında açılan stantta 60’ın üzerinde kişinin organ bağışı yaparak destek sunduğu kampanya hakkında destek vererek açıklama yapan Kırşehir Gazeteciler Televizyoncular ve Radyocular Cemiyeti (KIRGARAT-C) yönetim kurulu; “Sevdiklerimizden birinin organ nakline ihtiyacı olabilir düşüncesi ile hareket eden Cemiyet Yönetim Kurulu ve Üyelerimiz kampanyaya destek vererek organlarını bağışlamıştır.

Sağlık Bakanlığı’nın Türkiye Genelinde Başlattığı Kampanya’nın Kırşehir’de destekçisi olmak adına medya alanında faaliyet gösterenlerin duyarlılığı inanıyoruz ki toplumsal duyarlılığa dönüşecektir” denildi.

Kırşehir’de İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri görevlileri tarafından Organ Bağışı noktasında bilinçlendirme çalışmaları tüm hızıyla kampanya süreci öncesinde ve sonrasında devam etti.

Kırşehir Gazeteciler Televizyoncular ve Radyocular Cemiyeti (KIRGARAT-C) başlattığı kampanyaya Uluslar Arası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği’de destek sundu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com