KIRŞEHİRLİ GAZETECİLER AFRİN HAREKÂTINA DESTEK VERDİ

24 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1816 defa okundu.
 KIRŞEHİRLİ GAZETECİLER AFRİN HAREKÂTINA DESTEK VERDİ

 KIRŞEHİRLİ GAZETECİLER AFRİN HAREKÂTINA DESTEK VERDİ

Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) ABD’nin askeri sevkiyat yaparak destek verdiği ve sınırlarımızda PKK/PYD, DAEŞ terör örgütünü kullanarak, şer koridoru oluşturma çabalarını artırdığı ve de ülkemizin güvenliğini açıktan tehdit ettiği bir dönemde, TSK’nın bu şer koridorunu boşa çıkarmak için başlattığı ‘Zeytin Dalı’ harekâtına Kırşehir’de Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular (KIRGARAT-C)  cemiyeti olarak destek sunduklarını deklare etti.

Gazeteciler Cemiyeti adına açıklamada bulunan Cemiyet Başkanı Sait Yanık ile beraberinde Cemiyet Başkan Yardımcısı Enderhan Öz, Basın Sözcüsü araştırmacı -yazar Adnan Yılmaz, Yönetim Kurulu üyeleri Sait Uyar veSavaş Özdemir yaptıkları açıklamada, “TSK’nın Afrin’e yaptığı operasyona gazeteciler olarak sonuna kadar destek veriyoruz. “dediler.

ETNİK, DİNSEL, MEZHEPSEL, KÜLTÜREL FARKLILIKLAR ÇATIŞMA MALZEMESİ YAPILIYOR”

Bölgemizden olağan üstü boyutlarda etnik dinsel mezhepsel kültürel farklılıklar kullanarak bunları insanlığın bir zenginliği olarak görmeyip çatışma malzemesi yapmaya çalışarak ve bölge insanını aynı devlet ve uluslar içerisinde birbirine kırdırtarak yeni bir paylaşım savaşının fitilini ateşleyen emperyalist girişimler orta doğuyu uzun zamandır kan gölüne boğmuştur.

“TERÖR ÖRGÜTLERİNİ MAŞA KULLANARAK ŞER KORİDORU GİRİŞİMİ”

“Bu kirli savaşı ülkemize de bulaştırmak istemeleri ve sınırımız boyunca terör örgütlerini maşa kullanarak şer koridoru oluşturulacağının açıkça dillendirilmesi ve uygulanması üzerine siyasi otoritenin TSK eliyle başlattığı operasyonu ulusal ve uluslararası düzey de bir ülkenin kendini savunması bağlamında en meşru harekettir”

 “MİLLİ SORUN; HİÇBİR SİYASİ OLUŞUMUN TEKELİNDE OLMAYIP TÜRK MİLLETİNİN VE DEVLETİNİN BEKA SORUNUDUR”

Oluşan Milli sorunun hiçbir siyasi oluşumun tekelinde olmayıp Türk Milletinin ve Devletinin beka sorunu olduğunu ifade eden Gazeteciler, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tüm duyarlılığıyla ulusal ve uluslararası düzeyde yaptığı girişimlere destek veriyor başlattığı Afrin operasyonunu bu anlamda sonuna kadar destekliyoruz. Afrin operasyonunda ulusumuzun tüm büyük meziyetlerini üzerinde toplayarak cisimleştiren Türk Silahlı Kuvvetlerine ve Mehmetçiklere başarı diliyor şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize ise şifa diliyoruz”dediler.

40 Arena Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On