Kırşehirli Eğitimciler Ziyaretleri Sürdürüyor

5 Ağustos 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
60 defa okundu.
Kırşehirli Eğitimciler Ziyaretleri Sürdürüyor

Kırşehirli Dernekler Federasyonu (KIR-FED)’e bağlı Kırşehirli Eğitimciler Derneği Başkanı Prof. Dr. Recep Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri Milli Eğitim Bakanlığı’nda yeni görevlere atanan hemşerilerini ziyaret etti.

Kırşehirli Eğitimciler Derneği Başkanı Prof. Dr. Recep Kılıç, Başkan vekili Nuri Cantürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Adem Öztürk, Ozan Demirbaş ve Dursun Çakır İle birlikte Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Daire Başkanı Songül Koçer, Personel Daire Başkanı Dilaver Dörtok, Teftiş Kurulu Şube Müdürü Ozan Demirbaş, Temel Eğitim Şube Müdiresi Sevcan Demir, Öğretmen Atama Şube Müdüresi Elif Altın ve Personel Eğitim Şube Müdür Öner Akyürek’i makamında ziyaret ederek birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Gerçekleşen ziyaretle ilgili bir açıklama yapan Dernek Başkanı Prof. Dr. Recep Kılıç, “Milli Eğitim Bakanlığı’nda yeni görevlere getirilen hemşerilerimizi ziyaret ederek başarı temennisinde bulunduk. Kırşehirlilik bilincini ön plana çıkararak, gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde hemşerilerimizden tam destek sözü aldık. Kırşehirli Eğitimciler Derneği için yapılacak çalışma ve projelerde her zaman birlikte hareket edeceğiz. Derneğimiz hemşerilerimizle birlikte Ankara’da marka olma yolunda yoluna hızlı hızlı ilerliyor. Ankara’da yaşayan büyün Kırşehirli Eğitimcileri tek çatı altında toplayarak Kırşehir için güzel çalışma ve projeler yapacağız. Biz Ankara’da ne kadar güçlü olursak bu Kırşehir’e de yansır. Bu yüzden amacımız bütün hemşerilerimizle birlik ve beraberlik içerisinde olmak.(Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN