Kırşehirli avukat toprağa verildi.

21 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
536 defa okundu.
Kırşehirli avukat toprağa verildi.

 

20151021_120249_resized

 

 

 

 

 

 

 

 

Hollanda’nın başkenti Amsterdam’daki iş yerinde silahla vurularak öldürülmüş halde bulunan Kırşehirli avukat Haydar Zengin bugün öğle namazından sonra Çadırlı Hacıyusuf Köyü’nde toprağa verildi

16 Ekim Cuma günü Amsterdam’daki işyerinde silahla vurularak öldürülen iki çocuk babası Haydar Zengin (38) bugün Kırşehir’de toprağa verildi.
İşyerinde ölü halde bulan Avukat Haydar Zengin, arkadaşının durumu bildirmesi ile olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Ofisin çevresi güvenlik kordonu altına alındı. Olay yeri inceleme ekiplerinin 4 saat süren bir delil araştırmasının ardından cenaze hastaneye kaldırıldı. Amsterdam polisinin olayla ilgili soruşturmayı devam ettirdiği bildirilirken, Haydar Zengin’in bir süredir ailesi ile birlikte tehdit aldığı, sık sık yer değiştirdiği ve bir önceki bürosunun Zaandam şehrinde olduğu ve akrabalarının yanında geçici olarak kaldığı iddia edildi.
7 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri’nde CHP Kırşehir Milletvekili Adayı olan Yılmaz Zengin’in yeğeni olan Avukat Haydar Zengin’in bugün Cacabey Camii’nde düzenlenen namazdan sonra Çadırlı Hacıyusuf Köyü’nde toprağa verildi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN