Kırşehir’in Makûs Talihi Değişti

15 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
209 defa okundu.

thumbnail_RESİM (1)

 

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Yaptığımız Dev Projelerle Kırşehir’in Makûs Talihini Değiştirdik”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci göreve geldiği 2009 yılından 2017 yılına kadar Kırşehir’e hizmet adına yaptığı projeleri Belediye Meclis üyelerine Yaklaşık 1500 kişiye yapılacak olan sunum, Belediye Kırşehir Evinde ilk gün Belediye Meclis Üyelerine yapıldı.

Faaliyet sunumlarına her yıl şehrimizin her kesimindeki insanlara anlatmak için yapıyoruz diye kaydeden Başkan Bahçeci; “Her yıl Düzenli olarak neler yaptığımızı ve yapacağımızı anlattığımız Faaliyet Sunumumuzun ilkini Meclis Üyelerimize yapıp bilgilendirdik. “8 yıldır yaptığımız sunumlara bu yıl da devam ediyoruz. Çeşitli kademelere yaptığımız hizmetleri anlatacağız. Hepimizin ortak amacı bu şehre hizmet etmek ve Kırşehir’de hizmet çıtasını en üst seviyelere çıkaracak hizmetler vermek. Biz 2009 yılında göreve geldiğimizde ilk olarak bu şehrin var olan sorunlarını çözmeye çalıştık. Şehrimizin sorunlarını çözüme kavuşturduktan sonra şehrimizi Anadolu’nun en yaşanabilir şehri yapmak için her alanda proje ürettik. Yaptığımız her proje; şehrin değişen, gelişen, yenilenen yüzüne ayna tuttu. Ve Kırşehir artık Anadolu’nun parlayan yıldızı oldu.

Sosyal, kültürel, çevre, trafik ve temizlik alanlarında Kırşehir’de büyük ve önemli adımlar attık. Biz Kırşehir’in makûs talihini değiştirdik. Yaptığımız dev projelerle Kırşehir artık geleceğine koşuyor.

Kırşehir yıllarca çekişmeler ve dedikodularla uğraşmaktan ilerleyemedi. Bizler kişilerle uğraşmak yerine, projelerimize odaklandık. Kırşehir’de hiç bir kesimi ayırt etmeden onları kucaklayarak projelerimizi hayata geçirdik. İşte bu azimle ve aşkla çalışarak Kırşehir’imizi geleceğe hazırlayacak projeleri sizler için hayata geçirdik. Alt yapıdan üst yapıya, yollarından parklarına kadar 700 yıldır yapılamayan Ahi Evran-ı Veli Külliyesine kadar Kırşehir’in bütün ihtiyaçlarını yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. 8 yılda 81 proje ve 469 milyon TL’lik yatırımla Kırşehir’in çehresini değiştirdik.

Kırşehir’i geleceğe hazırlayacak yeni projelerimizle inşallah Kırşehir Türkiye’nin en güzel, en yaşanabilir şehirlerinden birisi olacak.

Yaptığımız bu faaliyet sunum toplantıları bizler için çok önemli. Sizlerin fikirlerinize çok önem veriyoruz. Ortak akılla yapılan işlerin çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Sizlerin görüş ve önerilerini kaydediyoruz ve yapacağımız diğer işlerde uyguluyoruz. Önümüzde yine bir referandum var. Bizim amacımız birlik ve beraberlik içerisinde bu referandumu güzel bir şekilde geçirmek. İnşallah her seçim dönemi olduğu gibi bu seçim dönemi de kardeşlik içinde geçer.”dedi.

BELEDİYE BASIN BÜROSU

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On