Kırşehir’in Jeolojik Yapısı Anlatıldı

3 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
247 defa okundu.
Kırşehir’in Jeolojik Yapısı Anlatıldı

prg1Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Elemanları Kırşehir’in Jeolojik Yapısını Anlattı

Ahi Evran Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Zeynel Başıbüyük ve Kaman Meslek Yüksekokulu Öğretim Elemanı Öğr. Gör. Dr. Gökhan Ekincioğlu, KTV ekranlarında yayınlanan “Kampüste Bu Hafta” programına konuk oldu.

Kırşehir’in jeolojik yapısına ilişkin bilgilerin konuşulduğu programda Kırşehir’in doğal taş potansiyeli ve yatırım imkanlarına ilişkin değerlendirmeler yapıldı. Doğal taşların kullanım alanlarına ilişkin bilgiler veren Ahi Evran Üniversitesi öğretim elemanları,Kırşehir’deki  granit, mermer, oniks ve traverten alanları ve bu alanların Kırşehir’e olan katkılarından bahsetti.

Ahi Evran Üniversitesi de bu alanda çalışmalar yaptığını anlatan öğretim elemanları,Kırşehir’in yanı sıra çevre illerden de gelen talepler doğrultusunda madenler üzerine araştırma yaptıklarını belirtti.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On