Kırşehir’in İlk Televizyonu El Değiştirdi

21 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
533 defa okundu.
Kırşehir’in İlk Televizyonu El Değiştirdi

10410829_10205486468141129_570580342265625340_n

 

Havva Karakaya: “Kırşehir’e her zaman yön verdik. Mutluyuz.”

Kırşehir Postası sahibi Havva Karakaya Kırşehir medyasına çok hızlı bir şekilde giriş yaparak KTV Televizyonunun ardından günlük yayın yapan gazetelere görüşmelerinin devam ettiği söylenmekte. Kırşehir Posta Gazetesi sahibi Havva Karakaya Kırşehir Televizyonunu satın aldı. Havva Karakaya yaptığı açıklamasında, Kırşehir’e her zaman yön verdik. Mutluyuz. İfadelerini kullandı.
Karakaya, bilindiği gibi ilk medya deneyimine Kırşehir Televizyonunda başladı. Yaklaşık 4 yıl emek verdi. Daha sonra Haftalık olarak yayın hayatına başlayan Kırşehir Postası Gazetesini kurdu. Ardından tamamen medyanın sesi kulağı olmaya karar veren Karakaya Kırşehir Posta sitesini kurdu. Yüz binlere ulaşan okuyucu kitlesiyle sizlere hep en iyi hizmeti verdi. Ardından Kırşehir Posta Gazetesini günlük olarak çıkarmaya başladı. Şimdi ise Kırşehir Televizyonu satın aldı. Karakaya, Kırşehir Televizyonu için kendisini seçen Adem Akkuş’a teşekkürlerini iletti. Sözlerini şöyle sürdürdü.
Kırşehir Televizyonunda çalıştığım yıllarda gerçekten kendi işim gibi benimsedim gece gündüz çalıştım. Şimdi ise gerçekten benim oldu. Adem Akkuş değerli bir büyüğüm her zaman söyledim bu mesleği bana o sevdirdi. Onun sayesinde bu kadar başarıya ulaştım. Bu bir bayrak yarışı ben bu bayrağı ondan aldım benden sonraki nesile hak ettiği şekilde ileteceğim.Çok şükür. Rabbim her zaman doğruya kazandırıyor. Bende kazandım. Şimdi ise çok mutluyum. İnanarak çalıştım çalışarak kazandım. Hedefim büyük Kırşehir Televizyonunu Ulusal kanal pozisyonuna taşıyacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Kırşehir Televizyonu Kırşehir’in incisi olacak Allah Yar ve Yardımcımız olsun. 40 Arena Gazetesi olarak Havva Karakaya ve yönetimine başarılar dileriz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN