“Kırşehir’in Geleceğini Planlıyoruz”

16 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
222 defa okundu.

thumbnail_RESİM (3)

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Kırşehir’in Geleceğine Yönelik Adımlar Atıyor

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci bir yandan şehrin sorunlarını ortadan kaldırırken bir yandan da Kırşehir’in geleceğine yönelik adımlar atıyor.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ; “Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle Kırşehir’de yıllardır yapılmayan hizmetlere kavuşturmak maksadındayız. Hemşerilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yaptık. Sosyal Belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Kırşehir’i yaşanabilir bir şehir haline getirmeye çalışıyoruz. Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz artarak devam edecek.” dedi.

Göreve başladığı günden bu yana Kırşehir’in sorunlarına çözüm bulma ve yaşam standartlarını üst seviyelere çıkarılması yönündeki çalışmalarını arttırarak devam ettiren Belediye Başkanı Yaşar  Bahçeci, Kırşehir’i daha güzel bir geleceğe taşımak için aynı özveriyle çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Kente değer katacak, modern şehirleşmenin önünü açacak ve insanların yaşamını kolaylaştıracak hizmet ve projeler gerçekleştirmeye çalıştıklarını da dile getiren Yaşar Bahçeci; “Göreve başlarken her köşesiyle huzur dolu bir kentin tesisi yolunda kararlı adımlarla yola çıktık.Şehrimizde hayat standartlarını, sosyal yaşamın her alanında daha da yükseğe taşımak en büyük gayemiz oldu. Bu amaçla bir yanda şehrimizin modernizasyonuna çalışırken bir yandan da yeni projeler ve tesislerle şehrimizi değişimi görünür kılmaya çalışıyoruz. Kırşehir Medeniyet tohumlarının atıldığı bir şehir ve her şeyin en güzeline layık. Bu anlayışla modern ve öncü bir şehir oluşturmak için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Çağımızın gereklerini göz önünde bulundurarak yıllardır mahrum bırakılan hizmetleri öncelik edinerek şehrimize birçok alanda hizmet üretmeye çalışıyoruz. Gelecek için Kırşehir için çalışıyoruz insanımıza hizmet için geldiğimiz bu kutlu görevde alnımızın akıyla hemşerilerimize hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Allah’ın izni ve hemşerilerimizin teveccühü ile vatandaşlarımızın hizmetkârı olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İnsan odaklı hizmet üretmenin gayreti içerisinde her geçen gün önemli hizmetlerin tamamlanarak vatandaşın hizmetine sunulmasını sağlamaya çalıştıklarını da konuşmasında vurgulayan Başkan Bahçeci, yapılan hiçbir şeyi hiçbir zaman yeterli görmediklerini ve daha fazlasını, daha güzelini yapmaya devam edeceklerini altını çizerek sözlerine şöyle devam etti;”Kırşehir’imiz ve insanımız için ne yapsak az, vatandaşlarımıza layık olabilmek ve en iyi hizmeti üretip vatandaşlarımıza sunabilmek için çalışmalarımızı gece gündüz demeden gerçekleştiriyoruz. Biliyoruz ki en iyi hizmet çok çalışarak değil vatandaşımızın refahını,huzurunu,mutluluğunu ve geleceğini düşünerek yapılabilir.

Biz vatandaşlarımızın birlikteliği ile geleceğe güzel bir şehir taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi şehrimiz ve hemşerilerimiz hizmetin en iyisine layık bizde hemşerilerimize layık olmak için hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Çünkü biliyoruz ki Kırşehir için ne yapsak yapalım az bunun için hep daha fazlasını, daha iyisini,daha güzelini yapmaya devam edeceğiz.”

BELEDİYE BASIN BÜROSU

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On