Kırşehir’in En Genç Muhtar Adayı…

6 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
882 defa okundu.
Kırşehir’in En Genç Muhtar Adayı…

Kırşehir’in en genç Muhtar adayı Memiş Temur, çalışmalarına başladı.

Kırşehir’in En Genç Muhtar Adayı…

Muhtarlık seçimleri yaklaşırken Kırşehir Nasuhdede mahallesinden Adaylığını açıklayan Memiş Temur, Kırşehir’in en genç Muhtar adayı oldu.

NASUHDEDE’YE TALİP EN GENÇ ADAY

1990 doğumlu Temur,

Kırşehir halkına kendini şöyle tanıttı; “Doğma büyüme Nasuhdede Mahallesi’nde ikamet ediyorum. Kırşehir’de esnafım. 3 sektörde faaliyet gösteriyorum. Emlak galeri ofisim var. 2019 Mart seçimlerinde Nasuhdede Mahallesi muhtar adaylığına talibim. Çalışmalarımıza başladık” dedi.

GENÇ MUHTAR ADAYI GENÇLERİN DESTEĞİ İLE YOLA ÇIKTI

“Mahallemizde herkesi tanırım. Geçtiğimiz günlerde mahalle toplantısı oldu. Mahalle toplantısında biraz gençlerimizin önünü açalım dediler. Benim böyle bir düşüncem vardı ve düşüncelerimi kendilerine ilettim. Onlarda desteklerini esirgemeyeceklerini söylediler. Ben bu yola kendi başıma çıkmadım. Mahalle büyüklerimizden, genç arkadaşlarımın desteklerini alarak çıktım”

“MAHALLEMİZİN EN BÜYÜK SORUNU YOLLARIMIZ”

Çeşitli projelerimiz var diyerek projelerinden bahseden Temur,

“Arka sokak, ön sokak o oy verdi diğeri vermedi olayı olmadan herkese eşit şartlarda ayrımcılık yapmadan herkese hizmet etmek. Mahallemizin en tenha köşesinden Kent Parkı’na kadar aynı hizmeti taşımak olacak. Mahallemizin yol çalışması olsun, kanalizasyon çalışması olsun bunların yapılması için belediyeyle işbirliği içerisinde olup mahallemizi en güzel bir şekilde temsil edeceğiz. Mahallemizin en büyük sorunu yollarımız. Yavaş yavaş yol yapımı bitme aşamasına geldi. Hala yapılmayan yollarımız var. Bu yollar vatandaşlarımızı her türlü etkiliyor. Arsaları etkiliyor. Arsa fiyatlarını etkiliyor. Bunlar fazla göze batmasa da biz bu işin içinde olduğumuz için hepsini biliyoruz. İnşallah 2019 Mart seçimlerinde Nasuhdede Mahallesi Muhtarı olursam bu sorunları çözüme kavuşturma noktasında elimden gelenin fazlasını yapacağıma söz veriyorum”

“GENÇLERİN ÖNÜ AÇILMALI”

Temur , “Hepsi abimiz, hepsi babamız, hepsi atamız ama gençlerin önü açılmalı. Şu anda Kırşehir’de caddelerde sokaklarda yürüdüğümde çok güzel tepkiler alıyorum. Özellikle sosyal medyadan, her türlü iletişim kanallarından kendimizi tanıttık. Biz büyüklerimize, atalarımıza hizmet edelim. Onlar bize hizmet etmesin artık gençler olarak artık bu yolda onlara hizmeti biz götürelim. Şimdiye kadar hiç bir şekilde negatif bir tepkiyle karşılaşmadım. 2019 Mart seçimleriyle birlikte en genç muhtar olacağız” diye konuştu.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN