Kırşehir’in Çehresi Değişmeye Devam Ediyor

5 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
170 defa okundu.
Kırşehir’in Çehresi Değişmeye Devam Ediyor

thumbnail_resim-4

“Bizler Kırşehir’imize, siyaset dahil hiçbir fark gözetmeden 14 mahallemizin tamamına hizmet ediyoruz.”

Kırşehir’in çehresini değiştirmeye devam ettiklerini kaydeden Başkan Bahçeci, “Şehir merkezinde yaşayan 126 Bin hemşerimiz için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Bizler Kırşehir’imize, siyaset dahil hiçbir fark gözetmeden 14 mahallemizin tamamına hizmet ediyoruz. Tüm mahallelerimizin ne eksiği ne ihtiyacı varsa ona göre plan ve projeler hazırlayıp dertlere derman oluyoruz” dedi. Kırşehir’de Yağmur Suları Drenaj hatları ile kontrol altına alınıyor.

Kırşehir Belediyesi aşırı yağışlar nedeni ile meydana gelebilecek taşkınlarla mücadele edebilmek adına çeşitli önlemler alıyor.

Kırşehir Belediyesi halkımızın taşkınlardan zarar görmemesi için şehir geneline yağmursuyu drenaj hattı çalışmaları yapılıyor. Çalışmalar kapsamında Terme Caddesi, çalışmalarını tamamlayan ekipler Lise Caddesi, Ankara Caddesi çalışmasını sürdürüyor. Tamamlanma aşamasına çalışmaların ardından hasar gören yollar asfaltlama çalışması yapılacak.

BELEDİYE BAŞKANI YAŞAR BAHÇECİ “ŞEHİR MERKEZİNDE YAŞAYAN 126 BİN HEMŞERİMİZ İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ”

Kırşehir’in çehresini değiştirmeye devam ettiklerini kaydeden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “126 Bin hemşerimiz için gece gündüz çalışıyoruz. Bizim belediyecilik anlayışımızda ayrımcılık değil, kapsayıcılık vardır. Ekibimle ve tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte Kırşehir’imiz için ‘Bir fazla ne eser bırakabiliriz?’ diyerek hizmetlerimizi sürdürüyoruz. 2019’a kadar Kırşehir’imizin alt ve üst yapı, ulaşım, yeşil alan gibi bir eksiği kalmayacak. Kent merkezinde ne varsa mahallelerde de aynı standartlara kavuşacak. Kırşehir Belediyesi 14 mahallede çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Alt yapı sorunu olmayan tüm mahallelerde çalışmalar planlı ve programlı bir şekilde devam ediyor. Belediye ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen çalışmalarla yolları yenilenen, modern parklara kavuşan ve temizlik çalışmalarıyla pırıl pırıl bir şehir görünümüne bürünen mahallelerimiz, belediye hizmetlerimizin en güzel vitrini haline geliyor.Planlarımız doğrultusunda 14 Mahallemizde devam eden çalışmalarımız kapsamında her mahallemize bir adet çocuk parkı yapıldı. Uzun yıllardır el değmeyen Mahallelerin yolları Belediyemiz tarafından yenilendi. Kaldırım Park ve alt yapı sorunların kalmadı. Hiç bir mahallemiz hizmetten geri kalmayacak, daha önce toz ve çamur içinde olan yollar parke taş kaplaması yapılarak pırıl pırıl bir hale getiriliyor. İlkemiz her mahalleye eşit hizmet etmek ediyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını giderip, ihtiyaç olan her noktada belediye olarak varlığımızı hissettirmek için tüm ekiplerimizle çalışıyoruz.Bu hizmet destanlarının kahramanı olan işçisinden müdürüne tüm ekibime teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On