KIRŞEHİR’E YENİ SAĞLIK KOMPLEKSİ

14 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
210 defa okundu.
KIRŞEHİR’E YENİ SAĞLIK KOMPLEKSİ

FullSizeRender

Kırşehir’e Yeni Bir Sağlık Kompleksi Yapılması Kararı, Sağlık Bakanlığı Yatırım Programında Açıklandı

Kırşehir’e yeni bir sağlık kompleksi yapılması kararı, Sağlık Bakanlığı yatırım programında açıklandı. Yeni Yapılacak alanda Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM), Sağlıklı Yaşam Merkezi (SYM), Aile Sağlığı Merkezi (ASM) ve 112 Acil Komuta İstasyonu bulunacağı belirlendi

Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, yatırım hakkında yaptıkları açıklamada “Bu projeyi yatırım programına dahil edebildiğimiz için çok mutluyuz. Bu yıl içerisinde kısa bir zaman sonra inşaatına başlamayı düşündüğümüz ve 2100 metrekare toplam inşaat alanı olarak yapılacak sağlık kompleksinde Kırşehirli vatandaşlarımıza birçok alanda hizmet vermeyi planlıyoruz. Özellikle Kılıçlı Köprüsü mevkiinde bulunan Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi’nde (TRSM) 650’ye yakın hastamız takip edilmesine rağmen fiziki anlamda ihtiyaçları karşılayamamaktadır. Yeni yapılacak TRSM ile hem ilgilendiğimiz hasta sayısını 1000’e çıkartmayı hem de çok daha iyi şartlarda hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Aynı şekilde Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde de diyetisyen hizmetlerinden KETEM olarak bilinen kanser tarama merkezlerine kadar birçok hizmet vatandaşlarımıza sunulacaktır. Erken teşhisin ne kadar önem arz ettiği günümüzde herkesin malumudur. Özellikle KETEM ‘in bu konuda Kırşehir’imize büyük fayda sağlayacağı kanaatindeyiz.

Uzun yıllardır Sağlık Ocağı olarak bilinen ve vatandaşlarımızın temel sağlık hizmetlerinden yararlanacağı Aile Sağlığı Merkezi ve hasta ve yaralılarımızın tam ihtiyaç duydukları anda hizmetlerine koşabilmemize yardımcı olacak 112 Acil Komuta İstasyonu da yeni merkezimizde en verimli şekilde Kırşehir için çalışacaklardır. Şehrimize hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerine yer verdiler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On