KIRŞEHİR’E YENİ PARKLAR YAPILDI

8 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
392 defa okundu.
 KIRŞEHİR’E YENİ PARKLAR YAPILDI

2Kırşehir Belediyesi Çocuklara Yeni Alanlar Oluşturmak İçin Mahallelere Parklar Yapmaya Devam Ediyor.

Park çalışmaları kapsamında Aşıkpaşa Mahallesi Çiçekdağ ve Hastahane Yanı Parkı, Kervansaray Mahallesi Memurlar Sitesi Yanı Parkı, Kındam Parkı ve Medrese Mahallesi imaret parkları yapıldı.

Parklarla ilgili bilgi veren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “ Göreve geldiğimiz günden bu güne bütün mahallelerimizde park çalışmalarına önem verdik. Görevimizin ilk döneminde 14 Mahalleye 16 Park projesi kapsamında parklarımızı tamamlayarak çocuklarımıza oyun alanları oluşturmuştuk.2009 Yılı Nisan Ayından 2015 Yılı sonuna kadar İiimiz merkezinde 41 Yeni park yaptık,  mevcut 16 parkımızı da revize ettik. 2016 yılı içerisinde de park çalışmaları kapsamında Aşıkpaşa Mahallesi Çiçekdağ ve Hastahane Yanı Parkı, Kervansaray Mahallesi Memurlar Sitesi Yanı Parkı, Kındam Parkı ve Medrese Mahallesi imaret parkları yapıldı.

Parklarımızda;  basketbol sahaları, kamelyalar gibi parkları oluşturan özellikler ile peyzaj çalışmaları ve çevre düzenlemeleri ile parklarımızı tamamladık. Bizler vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın nezih ortamlarda kaliteli vakit geçirmeleri için çalışıyoruz.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN