Kırşehir’e yeni bir yurt daha kazandırılıyor

29 Ağustos 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
168 defa okundu.
Kırşehir’e yeni bir yurt daha kazandırılıyor

 Kırşehir’e yeni bir yurt daha kazandırılıyor

 AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, üniversite öğrencileri için Kırşehir’e yeni bir yurt daha kazandırılacağını bildirdi.

Kendirli, yaptığı yazılı açıklamada, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesine ilgi ve talebin sürekli arması nedeniyle öğrenci sayısında da artışlar yaşandığını belirtti.

Bu yıl da 4 bin öğrenci artışının beklendiğini vurgulayan Kendirli, öğrencilerin barınma konusunda sıkıntı yaşamamaları için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini akardı.

Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde yeni bir yurt yapımının yatırım planına alındığına işaret eden Kendirli, şunları kaydetti:

“Öğrenci sayısının her yıl artmasıyla meydana gelen barınma ihtiyacına yıllardır en iyi şekilde cevap veren Kırşehir Gençlik Spor İl Müdürlüğü yurtları son yıllarda hiçbir öğrencinin mağdur olmasını izin vermemektedir. Yoğun gayretlerimizle Kırşehir yeni bir yurda daha kavuşuyor. Yatırım planına alınan yeni yurdun halen faal olarak hizmet veren diğer tüm yurtlarda olduğu gibi yüksek standartlara sahip olmasıyla birlikte, üniversitenin kampüsüne de yakın olarak yapılması planlanıyor. Bu sayede öğrencilerin nezih bir aile ortamında barınmalarının sağlanmasıyla ulaşımda da problem yaşamalarının önüne geçilecek.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On