Kırşehir’e Termal Uygulama Otel

20 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2739 defa okundu.
Kırşehir’e Termal Uygulama Otel

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MESAİSİ SONUÇ VERDİ

Milli Eğitim Bakanlığı’nda Bakan, Bakan Yardımcısı ve Genel Müdür seviyesinde bir dizi görüşmeler gerçekleştiren vekillerimiz en son Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf TEKİN ile Kırşehir’e yapılacak yatırımları görüştüler

Kırşehir’e Termal Uygulama Otel

Yapılan görüşmede Kırşehir’deki termal potansiyelin yeterince kullanılmadığına dikkat çeken Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya bu sektörü hareketlendirmek için bir Termal Uygulama Oteli’nin yapılmasının yerinde olacağını belirtmişlerdir.

Ayrıca Kırşehir’in termal turizm kapasitenin arttırılması ve bir çok kamu kuruluşunun eğitim ve konaklama faaliyetlerine ev sahipliği yapacağından dolayı    sözkonusu otelin birçok açıdan faydalı sağlayacağından dolayı Müsteşar Yusuf TEKİN ile bu konuda mutabakata vardılar.

Sosyal Bilimler Lisesi binasına KavuşuyorIMG_3544 (1)

Fen Lisesi ile aynı binada hizmet vermek zorunda olan Sosyal Bilimler Lisesi konusu da görüşmelerin ana gündem maddelerinden birisiydi. Sosyal Bilimler Lisesi’nin binasına bir an önce kavuşmasının eğitim ve öğretim kalitesi açısında büyük önem arz ettiğini belirten vekillere Müsteşar Yusuf Tekin’de hak verdi. Bu sıkıntıyı bir an önce çözeceklerini ifade ettiler.

Kaman’a İmam Hatip Lisesi

Kırşehir’in en büyük ilçesi olan Kaman’ın, İmam Hatip Lisesi’ne olan talebi karşılayamadığını belirten milletvekilleri bu sene Milli Eğitim Bakanlığının yatırım programı kapsamında yapılacak olan  İmam Hatip Liseleri’nden birinin Kaman’a yapılmasının uygun olacağını belirttiler. Ülke genelinde nüfus ve imam hatip dağılımının incelendiği toplantılarda Kaman’a bir İmam Hatip Lisesi yapılması konusunda mutabakata varıldı.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On