Kırşehir’e Ekonomik Katkısı Çok Büyük

4 Ekim 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
548 defa okundu.
Kırşehir’e Ekonomik Katkısı Çok Büyük

Vali Necati Şentürk Organize Sanayi Bölgesindeydi

Vali Necati Şentürk, Organize Sanayi Bölgesini ziyaret ederek iş adamları ile buluştu.

Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Toplantısına katılan Vali Necati Şentürk, burada yaptığı konuşmada, OSB’nin Kırşehir istihdamı açısından önemli bir yere sahip olduğunu söyledi.

Müteşebbis Heyeti üyeleri ile birlikte hareket ederek güzel çalışmalara imza atacaklarını belirten Vali Necati Şentürk, “Organize Sanayi Bölgesindeki işletmelerin yaptıkları üretimler ilimiz ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır. Vatandaşlar için de önemli bir ölçüde istihdam sağlayan OSB’de iş adamlarımızla sık sık bir araya geliyor ve sorunlarını dinliyoruz. Devletimiz de yatırımcıları her zaman desteklemektedir. Bölgede hizmet veren bütün işletmelerimizin çok daha kârlı ve verimli bir sezon geçirmelerini temenni ediyorum.” dedi.

Vali Necati Şentürk’ün ziyareti, Organize Sanayi Bölgesi hakkında ilgililerden bölgedeki yatırımlar ve işletmeler hakkında bilgiler alması ile sona erdi.

VALİLİK BASIN BÜROSU

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On