KIRŞEHİR’E ASKERİ BİRLİK İSTİYORUZ!

11 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
320 defa okundu.
KIRŞEHİR’E ASKERİ BİRLİK İSTİYORUZ!

 

8_AAATicaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Selahattin Ekicioğlu: ” Hain Darbe Girişimi Sonrasında, Bu Tür Askeri Birliklerin Büyük Kentlerin Merkezinde Olmasının Yanlış Olduğu Bir Kez Daha Ortaya Çıkmıştır. ”

 

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Selahattin Ekicioğlu açıklamalarda bulundu. Ekicioğlu yaptığı açıklamada: “Bilindiği üzere, 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından Başbakanımız Binali Yıldırım; İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük kentlerde bulunan askeri birliklerin güvenlik ve stratejik açıdan küçük illere kaydırılacağını açıklamıştır.

Hain darbe girişimi sonrasında, bu tür askeri birliklerin büyük kentlerin merkezinde olmasının yanlış olduğu bir kez daha ortaya çıkmıştır.

Bu anlamda Ankara’da bulunan birtakım askeri birliklerin de çevre illere taşınması gündeme gelmiştir.  Başkent Ankara’nın komşusu olması nedeniyle ve başkentin güvenliğinin sağlanması açısından orada bulunan herhangi bir birliğin Kırşehir’e nakledilmesi her açıdan önem arz etmektedir.

Bu durum, sanayi ve turizmden ne yazık ki hak ettiği payı alamayan ilimiz açısından hayati derecede önemlidir. Böylesine bir askeri birliğin Kırşehir’e taşınması ekonomimizi canlandıracak, işsizliği azaltacak, göçü önleyecektir. Sürekli göç vermekten ötürü milletvekili sayısı düşen ilimize, böyle bir askeri birliğin gelmesi ekonomik ve sosyal hayatı olumlu yönde etkileyecektir.

Askeri birliğin Kırşehir’e gelmesi demek; özellikle hizmet sektörü bağlamında yatırımcıları heyecanlandıracak, onları, ilimizde yeterli seviyede olamayan istihdamın artmasına yönelik yatırımlara teşvik edecektir.

Biz de, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak, ticari hayatımıza önemli bir katkı sunacak olan askeri birliğin ilimize getirilmesi noktasında yapılacak gerekli çalışmalara katkı sunacağımızı ve bu konuda elimizden gelen her şeyi yapacağımızı bildiriyor, saygılarımızı sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On