Kırşehir’e 400 Kişilik Çağrı Merkezi Kurulacak

30 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
486 defa okundu.
Kırşehir’e 400 Kişilik Çağrı Merkezi Kurulacak

IMG_2935-586x440

Kırşehir’e kurulacak Çağrı Merkezi ile  400 kişinin istihdam edileceği ve çağrı merkezinde çalışacak personel, data desteğiyle iç ve dış aramalara teleofis sayesinde hizmet verecek ve satış yapacak.

 

Şanlıurfalı İş Adamı Mehmet Fatih PAKIR Kırşehir’de kuracağı ve 400 kişiyle başlayacağı Çağrı Merkezi’nde giderek çalışan sayısını artırmayı düşünüyor.Çağrı merkezinde data desteğiyle iç ve dış aramalara teleofis sayesinde hizmet verecek  ve satış yapacak olan personele ayrıca eğitim kursları ve bilgilendirme seminerleri de verilmesi düşünülüyor.

MİKAİL ARSLAN’IN SEÇİM VAADİYDİ

 

Daha önce 1 Kasım Genel Seçim çalışmaları Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan 200 Kişiye istihdam sağlayacak olan çağrı merkezi kuracakları vaadinde bulunmuştu.Mehmet Fatih Pakır , Mikail Arslan’ın bu projesini 2 kat istihdam sağlayacak şekilde yerine getirmiş oldu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On