KIRŞEHİR’DEN, ÜNLÜ SANATÇI ONUR AKIN’DAN İMAMOĞLU’NA DESTEK

20 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
34 defa okundu.
KIRŞEHİR’DEN, ÜNLÜ SANATÇI ONUR AKIN’DAN İMAMOĞLU’NA DESTEK

KIRŞEHİR’DEN, ÜNLÜ SANATÇI ONUR AKIN’DAN İMAMOĞLU’NA DESTEK

Ramazan etkinlikleri kapsamında 19 Mayıs Pazar günü Kırşehir’e gelen Ünlü Sanatçı Onur Akın, Kırşehir Cacabey Meydanında Kırşehir halkına verdiği konserinde Ekrem İmamoğlu’na, “HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK” diyerek destek verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, YSK’nın seçimleri iptal etme kararının ardından yaptığı açıklamada, “Sanatçılar da konuşacak” sözleri üzerine sanatçılar sosyal medyada “#herşeyçokgüzelolacak” etiketiyle paylaşım rekoru kırdı. Herkes “HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK” şeklinde Ekrem İmamoğlu’nun yanında olduklarını belirterek desteklerini esirgemiyor. İmamoğlu’na destek veren Ünlülerin birçoğu gittiği her konserinde “HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK” sözlerini söylemiş, katıldıkları her programda İmamoğlu’na destek vurgu yapmıştı. En son da Kırşehir’e gelen Ünlü Sanatçı bu destek verenler kervanına katıldı. Meydanda şarkılarını seslendiren Onur Akın, “HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK” çağrısı yaptı.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK TARAFINDAN İLK KEZ 10. YIL NUTKUNDA KULLANILAN SÖZ OLAN “NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE” SÖZÜ MEYDANLARDA YANKILANDI

Türkiye Cumhuriyeti’nin tarihindeki dönüm noktalarından biri olan, Atatürk’ün Samsun’a ayak bastığı tarih olan 19 Mayıs 1919 “Gençlik ve Spor Bayramı” olarak Türkiye genelinde kutlanırken İlimizde de çeşitli etkinliklerle kutlandı. Kutlama etkinliklerinin ardından 19 Mayıs Pazar günü akşam saatlerinde Cacabey Meydanında sahne alan Ünlü Sanatçı Onur Akın’ın konseri öncesi Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün konuşmalarının da yer aldığı belgesel Dev ekranlarda izletilerek İzmir Marşları söylendi. Kırşehir’de İzmir Marşı yankıları her bir yeri sardı. Ardından Mustafa Kemal Atatürk tarafından ilk kez 10. Yıl Nutkunda kullanılan söz olan Ne Mutlu Türk’üm diyene sözü meydanlarda yankılandı.

“KIRŞEHİR’DE RÜZGÂR HİÇ SOLDAN ESMİYORDU”

İzlenilen Belgesellerin ardından sahne alan Ünlü Sanatçı Onur Akın, “30 yıllık müzik hayatımda Kırşehir’e gelmek nasip olmadı. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a ayak bastığı tarih olan 19 Mayıs 1919, her yıl Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanıyor. Bu yıl da 19 Mayıs kutlamaları günü için çok yerden konser teklifi aldım fakat ben Kırşehir’e geldim. Büyük Ozanların ve ses sanatçılarının yetiştiği Büyük Usta Neşet Ertaş’ın memleketinde olmak ayrı bir güzel. Kırşehir’de Rüzgâr hiç soldan esmiyordu. Artık Kırşehir’de rüzgâr soldan esiyor. Cumhuriyet Halk Partisinden Bir Milletvekili ve Belediye Başkanı çıkaran Kırşehir’i kutluyorum. Bundan sonra “HERŞEY GÜZEL OLACAK” diyerek” 31 Mart 2019 Mahalli idareler seçimlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan ve ardından yapılan itirazlar sonrası Ekrem İmamoğlu’nun elinden mazbatası alınarak, 23 Haziran’ da yeniden yapılması kararlaştırılan seçim öncesi destek mesajı verdi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com