Kırşehir’den Suruç’a 4 UMKE personeli uğurlandı

1 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
106 defa okundu.
Kırşehir’den Suruç’a 4 UMKE personeli uğurlandı

Kırşehir’den Suruç’a 4 UMKE personeli uğurlandı

Kırşehir’den Suruç’a 4 UMKE personeli uğurlandıSınır karakollarında sağlık tedbiri almak üzere Kırşehir İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı gönüllü 4 UMKE personeli Suruç’a doğru yola çıktı.
İl Sağlık Müdürlüğü önünde düzenlenen törene; İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali Bulut, İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Deniz Torun, UMKE ve Afet Birim Sorumlusu Feyzullah Çetin, UMKE personeli Mustafa Tekin (ATT), Mehmet Karahan (ATT), Gökhan Akay (ATT), Hüseyin Oktay Öztürk (ATT) katıldı.


Gönüllü UMKE personelinin görevli gönderilmesi ile ilgili konuşan İl Sağlık Müdürü Ali Bulut, “Sınır karakollarımızda sağlık tedbiri almak üzere UMKE ve 112 Acil Servis ekibi de bu kritik bölgelerde önemli bir görev üstleniyor. Bu vatan için canlarını ortaya koyan ve sınırlarımızı koruyan Mehmetçiğimize bizler de elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Arkadaşlarımızın sağlıcakla gidip dönmelerini temenni ediyorum. Orada görev yapmak herkese nasip olmaz, Allah yar ve yardımcıları olsun” dedi.(İHA)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On