Kırşehir’den İdlib’e yardım malzemesi gönderildi

10 Mart 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
101 defa okundu.
Kırşehir’den İdlib’e yardım malzemesi gönderildi

Kırşehir‘den İdlib’e yardım malzemesi gönderildi

 Kırşehir‘den, Suriye’nin İdlib kenti kırsalındaki ihtiyaç sahiplerine 2 tır insani yardım malzemesi gönderildi.

Yeni Dünya Vakfı Kırşehir Şubesi’nin organizasyonunda, il genelinde yardım kampanyası düzenlendi. Kampanyaya yapılan katkı çerçevesinde toplanan bin torba un 2 tıra yüklendi.

Tırlar, eski sanayi kavşağında düzenlenen törenin ardından Suriye’nin İdlib kenti kırsalındaki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere dualarla uğurlandı.

Törende konuşan Yeni Dünya Vakfı Kırşehir Şubesi Temsil Heyeti Başkanı Ali Kaygısız, İdlib’de zor durumda olan insanlara yardımcı olmak için kampanya düzenlediklerini söyledi.

Bu kampanyaya Kırşehir halkının büyük destek verdiğini ifade eden Kaygısız, toplanan bin torba unun, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını dile getirdi.

Yardımda bulunan herkese teşekkür eden Kaygısız, “İslam kardeşliği bizim için çok önemlidir. İdlib’de zor durumda olan kardeşlerimizin bize ihtiyacı var. O yüzden biz de böyle bir yardımda bulunalım istedik.” dedi.

(HABER AA)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On