Kırşehir’den Arakan’a Yardım Eli

27 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
559 defa okundu.
Kırşehir’den Arakan’a Yardım Eli

 

Arakanlı Müslümanlara Yardım Kampanyası Başlatıldı

 

Arakanlı müslüman kardeşlerimize yardım etmek amacıyla Kırşehir Valiliğince Arakanlı Müslümanlara Yardım Kampanyası” başlatıldı.

Konu ile ilgili basın açıklaması yapan Vali Necati Şentürk, korku ve gözyaşları içinde yurtlarından olan, eşlerinden, çocuklarından ayrı düşen, camileri, evleri yıkılan ve işkencelere maruz kalan, tüm dünyanın bu zulme sessiz kaldığı Arakan müslüman kardeşlerimize yardım etmek amacıyla Valiliğimizce “Arakanlı Müslümanlara Yardım Kampanyası” başlatıldığını belirtti.

Ahiler diyarı Kırşehir halkının her zaman olduğu gibi bu kampanyaya da duyarsız kalmayacağını belirten Vali Necati Şentürk, “Arakanlı müslüman kardeşlerimize yardım etmek bizim tarihî, millî ve insanî görevimizdir. Kırşehirliler her zaman mazlumların, mağdurların, yardıma muhtaçların yanında olmuştur. Eminim ki Arakan’da öldürülen, evleri yıkılan müslüman kardeşlerimize yardımları esirgemeyecektir. Kırşehir’den daha önce Bayır-Bucak Türkmenlerine ve Halep’e tırlar dolusu yardım göndermiştik. Zorda kalan müslüman kardeşlerimize yine en büyük yardımı bizim yapacağımıza şüphem yoktur.” dedi.

Kampanya hakkında bilgiler veren Vali Necati Şentürk, sözlerini şöyle sürdürdü: “Valiliğimizce başlattığımız kampanya için Ziraat Bankası Kırşehir Merkez Şubesi nezdinde TR 59 0001 0002 6134 8605 2550 07 IBAN Nolu “Kırşehir Valiliği Arakanlı Müslümanlara Yardım Kampanyası” altında hesap açtırdık. Kamu kurum ve kuruluş çalışanları, vatandaşlarımızın ve öğrencilerimizin gönüllü nakdî bağışlarını bu hesaba yatırmalarını bekliyorum.”

Yardım Kampanyasının Ekim ayı sonuna kadar devam edeceği bildirildi.

VALİLİK BASIN BÜROSU

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On