KIRŞEHİR’DEKİ ZARARLI OTLAR TEMİZLENİYOR

21 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
194 defa okundu.
KIRŞEHİR’DEKİ ZARARLI OTLAR TEMİZLENİYOR

4

Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri, Parklardaki Zararlı Otları Temizleme Çalışması Başlattı

 

Kırşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, parklardaki zararlı otları temizleme çalışması başlattı.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Park ve Bahçeler Müdürlüğü, budama mevsimi süresince kurduğu ekibiyle il merkezindeki bütün park, bahçe, kaldırım ve yol kenarlarında bulunan zararlı otlar ile mücadele ve temizlik çalışmalarına devam ediyor.

Yapılan çalışmalar sonucunda, vatandaşların daha sağlıklı ve temiz ortamlarda vakit geçirecekler. Ağaçlandırma sahaları yapmak ile mevcut alanların bakım, onarım ve korunmasını sağlayan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizle çalışmaları sonucu kentimizi zararlı otlardan temizleyeceğiz.

Bununla birlikte, kaldırım ve caddelerin daha güzel görünmesini ve estetik kazanmasını sağlamış olacağız. Kentimizdeki parklar ve bahçeler, vatandaşlarımızın doğal ve kültürel alanlarıdır. Belediye olarak bu alanlardaki çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Amacımız Kırşehir’imizi daha güzel, yeşil ve yaşanılabilir hale getirmek. Bununla ilgilide ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On