Kırşehir’deki FETÖ/PDY Davası

28 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2092 defa okundu.
Kırşehir’deki FETÖ/PDY Davası

Önceki Duruşmada Sanıkların Savunmalarını Alan Mahkeme Heyeti, 15 Tanığı Dinledi

Kırşehir’de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında 11 sağlık çalışanının yargılanmasına devam edildi.

Kırşehir Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, örgüt üyeliğinden yargılanan tutuklu sanıklar A.R.G, H.İ.Ş, eski Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı N.Y, T.D, Y.G. ile eski Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri A.K’nin de aralarında olduğu 6 tutuksuz sanık, avukatları ve yakınları katıldı.

Önceki duruşmada sanıkların savunmalarını alan mahkeme heyeti, 15 tanığı dinledi.

Tanıklar, örgüt toplantılarında gördükleri tutuklu ve tutuksuz sanıkların isimlerini vererek duruşma salonunda teşhis etti. Söz verilen tutuklu ve tutuksuz sanıklar, tanıkların ifadelerini kabul etmeyerek tahliye ve beraatlerini istedi.

Mahkeme heyeti, sanıkların mevcut hallerinin devamına karar vererek duruşmayı ekim ayına erteledi.

Dava ile ilgili temmuz ayında yapılan tutuklu değerlendirme duruşmasında, tutuklu sanıklar eski Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri A.K. ile sağlık çalışanları M.D, T.D. ve S.Y’nin elektronik kelepçe takılarak tahliyelerine karar verilmişti.

HABER:AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On