KIRŞEHİRDE ZABITA VARMIYMIŞ?

27 Haziran 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
424 defa okundu.

ZABITANIN DENETİM AKLINA DÜŞTÜ!Kırşehir'de ramazan denetimleri
Kırşehir Belediyesi zabıta ekipleri, ramazan öncesi ekmek ve lahmacun fırınları, yufka ve gözleme imalat ve satış yerlerini denetledi.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yaptığı açıklamada, 31 iş yerinin denetlendiğini, eksiklikleri görülen 5 iş yerine ihtar verildiğini, 2 iş yerine ise cezai işlem uygulandığı kaydetti.
Denetimlerin ramazan boyunca devam edeceğini anlatan Bahçeci, şöyle devam etti:
“Halkımızın menfaatlerini ve sağlığını ön planda tutmak için ekiplerimiz çalışıyor. Gıda maddeleri satan iş yerlerini denetlerken esnafların da cezalı duruma düşmesini istemiyoruz. Ancak her zaman belirtildiği gibi tüketicinin hakkına da riayet edilmesini istiyoruz. Bu bir haktır. Bizim görevimiz de bu hakkı teslim etmektir. Ayrıca vatandaşlardan gelen şikayetler anında değerlendiriliyor.”

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On