KIRŞEHİR’DE YENİ BİR YAPI YÜKSELİYOR

4 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
225 defa okundu.
KIRŞEHİR’DE YENİ BİR YAPI YÜKSELİYOR

 

 

DCIM100MEDIA

Kırşehir’de Kültür ve Sanat Hayatını Canlandırmak Amacıyla Yapımına Devam Edilen Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi Çalışmaları Hızla Devam Ediyor.

İlimizin yetiştirdiği büyük usta Neşet Ertaş’ın adını da yaşatacak olan Neşet Kültür ve Sanat Merkezi modern tasarımı ile şehrimize yakışır bir nitelikte tasarlandı.  %58 oranında bitirilen Kültür Merkezi; 250 ve 1000 kişilik çok amaçlı salonları, sergi alanları, arkeoloji müzesi, dernek odaları, kurs odaları ve yönetim biriminin olduğu 6000 m² oturum alanı ve 18000 m²’lik bir inşaat alanı ile Kırşehir halkına hizmet verecek. Çalışmalarda tüm ince işler devam ediyor. Cephe kaplamalarına başlanılarak binanın elektrik ve mekanik tesisatları tamamlandı. 250 ve 1000 kişilik çok amaçlı salonların iç tefrişatına başlandı.

Kırşehir’de kültür merkezinin yeterli olmaması nedeniyle başlatılan projenin inşaat çalışmaları hızla devam ediyor diye kaydeden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Sosyal ve kültürel faaliyetlerin gerçekleştirileceği, Kırşehir’e yakışır bir kültür merkezi yakın bir zamanda tamamlanacak. Sergi salonları, arkeoloji müzesi, dernek ve kurs odaları ve modern mimari ile Kültür Merkezimiz Anadolu’nun ikinci büyük kültür merkezi olacak. Projemiz ilerleme olarak %58 olup inşaat kendini gösterir hale gelmiştir. Program çerçevesinde çalışmalar hızla devam etmektedir. Projemizi yakında tamamlayarak bütün vatandaşlarımızın kültürel ve sosyal etkinliklerle buluşmasını sağlayacağız. Vatandaşlarımız yaptığımız Kültür Merkezimizle her alandaki kültürel aktivitelere doyacak.

Yaptığımız hizmetler ile Kırşehir büyüyüp gelişiyor, değişiyor ve güzelleşiyor. Kırşehir’i kültür şehri yapmak adına birçok yatırımı hayata geçirdik. Kültür Merkezimiz de hizmet vermeye başladığında tam bir kültür şehri olacağız. ” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On