Kırşehir’de Yarın 8 Bin 49 Öğrenci YKS’ye Girecek

29 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
494 defa okundu.
Kırşehir’de Yarın 8 Bin 49 Öğrenci YKS’ye Girecek

Kırşehir’de Yarın 8 Bin 49 Öğrenci YKS’ye Girecek

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Yükseköğretim Kurumları Sınavında (YKS) Yarın 36 binada 8 bin 49 öğrencinin sınava gireceğini bildirdi.

Akın, yaptığı yazılı açıklamada, Yükseköğretim Kurumları Sınavına Kırşehir ve yurt genelinde Yarın ve 01 Temmuz tarihlerinde öğrencilerin gireceğini, Kırşehir’de de 36 binada 8 bin 49 öğrencinin sınavda ter dökeceğini belirtti.

Öğrencilerin, uzun soluklu devam eden eğitim maratonlarının sonunda, hayalini kurduğu mesleğe kavuşmak için üniversiteye giriş sınavlarıyla yeni bir sürecin başladığını vurgulayan Akın, şunları kaydetti:

“Öğrencilerimiz, bir yandan sınava sıkı bir şekilde hazırlanırken bir yandan da öğrenme sürecini direkt olarak etkileyen kaygı ve heyecanla baş etmeyi öğrenmektedir. İnanıyorum ki bütün öğrencilerimiz, eğitim hayatları boyunca edindikleri bilgi ve birikimleri, heyecana ve strese kapılmadan sınava yansıtacak ve hak ettiği başarıya ulaşacaklardır. Gençlerimiz bizim geleceğimizdir.

Onlar için büyük anlam ifade eden bu sınav ile ilgili kurumlarımız tarafından gerekli tüm tedbirler alınmıştır. Vatandaşlarımızın da sınav merkezlerine yakın noktalarda gürültü yapmaması konusunda hassasiyet göstereceğine inanıyorum. Öğrencilerimizin eğitimde kendisini ispatlamış ve marka kent haline gelmiş olan Kırşehir’in çıtasını daha yükseklere taşıyacağına inanıyor, tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.” (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On