Kırşehir’de Uyuşturucu Mücadele Hattı 7/24 Hizmet Sunuyor

9 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
477 defa okundu.
Kırşehir’de Uyuşturucu Mücadele Hattı 7/24 Hizmet Sunuyor

 

Artık, 7/24 Hizmet Veriyor

Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği, uyuşturucu ile mücadele danışma ve destek hattının 7/24 hizmet verdiğini resmi internet sitesi üzerinden duyurdu.

Uyuşturucu ile mücadele danışma ve destek hattı hakkında yazılı açıklama yapan Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği yetkilileri açıklamalarında şunları kaydetti; “Kırşehirliler 7/24 hizmet vermek bizim için de fazlasıyla önem taşıyan bir durum. ALO 191 Uyuşturucu ile Mücadele Danışma ve Destek Hattı; uyuşturucu ile ilgili danışma ve destek hizmetlerinin verildiği, kişiye uygun gerekli yönlendirmelerin yapıldığı, bu anlamda vatandaşların uyuşturucuyla mücadele kapsamında danışmanlık hizmeti alabilecekleri bir danışma ve destek hattı olarak 08.07.2015 tarihinden itibaren hizmet vermektedir. Önleme, tedavi ve rehabilitasyon mekanizmalarını destekleyerek güçlendirecek şekilde organize edilmiş olan ALO 191 Uyuşturucu ile Mücadele Danışma ve Destek Hattına vatandaşlarımız 7 gün 24 saat ulaşabilmektedir. Bu hizmetten internet üzerinden faydalanmak isteyen vatandaşlarımıza yönelik hazırlanmış olan ‘Alo 191 Uyuşturucu ile Mücadele Danışma ve Destek Hattı Web Sayfası’, ‘http://alo191uyusturucuilemucadele.saglik.gov.tr’ alan adıyla kullanıma açıldı.” (Haber: Didem CEYLAN)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On