Kırşehir’de umre adaylarına koronavirüsü bilgilendirmesi

27 Şubat 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
191 defa okundu.
Kırşehir’de umre adaylarına koronavirüsü bilgilendirmesi

Kırşehir Müftülüğünde umreye gidecek adaylar, koronavirüsü hakkında bilgilendirildi.

Kırşehir Müftülüğünden yapılan açıklamaya göre, müftülüğün konferans salonunda kutsal topraklara gidecek adaylar için iki günlük umre semineri gerçekleştirildi.

Seminerin ilk gününde umre adaylarına umrenin hikmeti ve buradaki sembollerle ilgili bilgi verildi.

İkinci günde ise Kırşehir Toplum Sağlığı Merkezi görevlileri, umre adaylarına koronavirüsü ve korunma yöntemleriyle ilgili bilgiler aktardı.

İl Müftüsü Mehmet Yaman, seminerin kapanış programında yaptığı konuşmada, tavaf, say ve diğer ibadetleri yaparken kalabalıktan ve insanlara eziyet vermekten kaçınmaları gerektiğini ifade etti.

Adaylardan amellerini bozacak veya sevabı azaltacak durumlardan kaçınmalarını isteyen Yaman, “İl Müftülüğü olarak sizlere bu konularda faydalı olması açısından seminerleri düzenliyoruz. Bu seminerlerin faydalı olmasını temenni ediyorum.” sözlerini kullandı.

AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On