Kırşehir´de Ulaşım Ağı Genişliyor

29 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
83 defa okundu.
Kırşehir´de Ulaşım Ağı Genişliyor

thumbnail_resim-2Bu Yollar Kentin Çehresini Değiştireceği Gibi, Kırşehir’imizin De Gelişmesi, Yerleşim Alanlarının Yayılımı Ve Ulaşım Rahatlığı İçin Çok Önemli.

Modern kentleşmenin her geçen gün katlanarak arttığı Kırşehir’de yapılaşma taleplerine yönelik yeni imar yolları açılarak İlin farklı bölgelerinin gelişmesine, konutlaşmasına ve büyümesine imkan sağlanıyor. Kırşehir Belediyesi’nin açtığı yeni yollar sayesinde cadde ve sokaklar birbirine bağlanıyor, vatandaşlar binalarını, inşaat şirketleri ise sitelerini yaparak yeni yaşam alanları oluşuyor.

Her gün yeni imar yollarının açılarak veya imar planları doğrultusunda yol genişletmelerinin yapıldığı Kırşehir’de ulaşım ağı da her geçen gün genişleyerek planlı yapılaşmaya yön veriliyor. Yapılan çalışmalar kapsamında Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Bağbaşı Mahallesi Üçgöz mevkii imar yolu açımını gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Yaşar  Bahçeci ; Çalışmaların doğru bir şekilde ilerlemesi için çalışmaları denetliyor.

Kırşehir Belediye Başkanı Bahçeci “Yol medeniyettir anlayışıyla şehrimizde alt yapı ve yol çalışmalarına hızla devam ediyoruz. Belediyemizin çalışmaları arasında bulunan ve Fen İşleri Müdürlüğümüzün yürüttüğü yol çalışmalarını önemsiyoruz. Bu yollar kentin çehresini değiştireceği gibi, Kırşehir’imizin de gelişmesi, yerleşim alanlarının yayılımı ve ulaşım rahatlığı için çok önemli. Bu nedenlerle çalışmalarımız devam edecek. Yeni planlamalarımız ise zamanla bu ağlara dâhil olacaktır. Başlayan yeni yol açma çalışmaları, stabilize yol çalışmaları, gerekse parke kaplama çalışmalarını Kırşehir’imizin hizmetine sunmaya devam edeceğiz. Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, sert zemin, kilit parke ve asfalt çalışmalarımız büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Kırşehir’dir. Hizmet için verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmeye devam ediyoruz’’ dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On