Kırşehir’de Türkiye Kamu-Sen üyelerinden ek zam talebi

18 Ocak 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
864 defa okundu.
Kırşehir’de Türkiye Kamu-Sen üyelerinden ek zam talebi

 Türkiye Kamu-Sen Kırşehir İl Temsilciliği üyeleri, “ek zam” talebinde bulundu.

PTT Kırşehir Şubesi önünde toplanan sendika üyeleri, zam talebini içeren mektuplarını Cumhurbaşkanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığına gönderdi.

Burada açıklama yapan Kırşehir İl Temsilcisi Bilal Türk, memur ve emeklilerin maaş artışlarının Türkiye’nin gerçekleriyle örtüşmediğini ileri sürdü.

Ortaya çıkan mağduriyetlerin giderilmesini talep ettiklerini vurgulayan Türk, şunları kaydetti:

“Maaşları telafi etmek ve alım gücünü yükseltmek amacıyla memur ve emeklilere de bir destek paketi açıklanmasını ve kamu görevlilerine ek zam verilmesini talep ediyoruz. Hazırladığımız gerçek maaş bordrolarını da mektubumuza ekledik ve kamu çalışanlarımızın içinde bulunduğu zorluğu ortaya koyduk. Yetkililerin memurlarımızı enflasyona ve ekonomik olumsuzluklara ezdirmeyeceğini umuyor, maaşlardaki erimeyi telafi edecek ek bir zamla salgınla mücadelenin kahramanlarının yüzlerinin güldürmesini bekliyoruz.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On