Kırşehir’de trafik sorunu ve çilesi bitmiyor

20 Ekim 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
704 defa okundu.

DSC_5855Her geçen gün büyüyen ve gelişen Kırşehir’de nüfusumuzun çoğalmasıyla birlikte Kırşehir’de hem araç sahipleri hem de yayalar mağdur durumda kalıyor.

Güzel şehrimiz Kırşehir’de bu keşmekeş trafik ve yayaların araçlarla olan  köşe kapmaca yani karşıdan karşı geçme çilesi ne zaman bitecek.

Kırşehir’de bulunan sürücülerle yaptığımız röportaj sonucu 40 arena gazetemize yaptığı açıklamada şu bilgileri dile getirdi.

Kırşehir’in en büyük sorunu olan park yeri bulamama problemi olduğunu ve aracımıza park yeri bulabilmek için aynı caddede belkide saatlerce dolanıp durarak aracımıza boşu boşuna benzin yakarak israfta bulunuyoruz ve boşu boşuna yayalarda rahatsız etmiş oluyoruz.

Biliyoruz ki Kırşehir her geçen gün büyüyüp gelişiyor artık Lise caddesi olsun terme caddesi olsun Ankara caddesi olsun araç trafiğinden ve çift park yapılmaktan geçilmiyor.

Gün oluyor ki mecburiyetten çift park yapmak zorunda kalıyoruz ya da iş yerimizden uzak yerlere park yapmak zorunda kalıyoruz.

Gün oluyor ki mahalle aralarına veya sokaklara park ettiğimiz zaman trafik polisleri tarafından aranarak araçlarımızın çekilmesi isteniyor.

Bu seferde yine aracımızı nereye park etme derdi başlıyor Kırşehir’imizde kapalı otopark sayısı ya da açık otopark sayısı çoğalırsa hem bizlerin hem de yayaların çilesi biter.

Aracımızı kapalı veya açık otoparka park ettiğimiz zaman güven içince ve gönül rahatlığıyla işimize bakabiliriz diye konuştu.

Kırşehir’de bulunan halkımızında yoğun araç trafiği yüzünden karşıya geçerken çok uzun sürede beklediğini dile getiren halkımız çoğu araç sahiplerinin park yeri bulamadığından yayaların yürümek zorunda olduğu kaldırımla kadar araçlarını park etmeleri yüzünde yayaların araçların gittiği yollara inerek ölüme davetiye çıkardıklarını ve bu sorunun bir an önce yetkililerin bu işe bir çare bulmalarını söylerken bu gidişle istenmeyen yayalrla ve araç sahipleriyle istenmeyen kazalar ve kavgaların devam edeceğini söyleyerek dile getirdiler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On