Kırşehir’de sağlık çalışanlarına gıda desteği

5 Mart 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
404 defa okundu.
Kırşehir’de sağlık çalışanlarına gıda desteği

 Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık çalışanlarına gıda desteği sağlandığı bildirildi.

Sağlık-Sen Kırşehir Şubesinden yapılan yazılı açıklamada, hastanedeki tüm sağlık çalışanlarına her hafta çarşamba günleri açık büfe ikramda bulunulacağı ifade edildi.

Yeni tip koronavirüs sürecinde sağlık çalışanlarının özveri ile görev yaptığı vurgulanan açıklamada, onlara moral ve motivasyon sağlamak için bu kararın alındığı aktarıldı.

Katkı veren yetkililere teşekkür edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, alınan karar neticesinde tüm sağlık çalışanlarımıza her hafta çarşamba günleri açık büfe ikramlarda bulunulacak. Koronavirüs ile mücadele kapsamında fedakarca görevlerini ifa eden sağlık çalışanlarımıza moral ve motivasyon amaçlı verilecek açık büfe ikramlar için başta hastane başhekimimiz Dr. Öğr. Üyesi Yahya Şahin’e, başhekim yardımcılarımıza, hastane müdür ve müdür yardımcılarımıza tüm sağlık çalışanlarımız adına teşekkür ediyoruz. Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanımız Yasin Yücesan bu ikramların verilmesinde desteklerini esirgemeyerek her türlü katkıda bulunmuştur ve bulunmaya devam edecektir.”
AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On