Kırşehir’de organ bağışı standı açıldı

6 Kasım 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
185 defa okundu.
Kırşehir’de organ bağışı standı açıldı

Kırşehir‘de organ bağışı standı açıldı

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde açılan stantta organ bağışının önemi ile ilgili vatandaşlara broşür dağıtıldı.

Stantla ilgili bilgi veren Kırşehir Sağlık Müdürü Op. Dr. Ali Bulut, Türkiye’de organ nakli bekleyen hasta sayısının her geçen gün artış gösterdiğini belirterek, bu nedenle 3-9 Kasım tarihlerinin Organ Bağışı Haftası olarak kutlandığını ve farkındalık oluşturulmaya gayret edildiğini söyledi.

Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yasin Yücesan ve yönetim kurulu üyeleri de organ bağışı standını ziyaret ederek çalışmalara katıldı.

Yücesan, Türkiye’de organ bağışının Sağlık Bakanlığınca koordine edildiğini vurgulayarak, “Türkiye Organ ve Doku Nakli Bilgi Sistemi” vasıtasıyla organ dağıtımının adaletli ve şeffaf biçimde yapıldığını kaydetti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On