Kırşehir’de okul bina güvenliği etkinliği

6 Ocak 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
95 defa okundu.
Kırşehir’de okul bina güvenliği etkinliği

Kırşehir’de okul bina güvenliği etkinliği

 Kırşehir AFAD Müdürlüğü ekipleri, 24 Aralık Atatürk İlkokulunda bina güvenliği ve tehlike anında yapılacakların anlatıldığı etkinlik düzenlendi.

AFAD’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, okul binası ve bahçesindeki etkinlikte, bina güvenliğinin nasıl oluşturulacağı ve alınması gereken tedbirler hakkında bilgi verildi.

Yangın, deprem gibi afetler esnasında zarar görebilecek eşyaların tespit edilmesi, tehlike riskinin nasıl azaltılacağı, eşyaların sabitlenmesi veya yerlerinin değiştirilmesi ile ilgili uygulamaların da anlatıldığı etkinlikte, AFAD ekipleri, okul binası giriş çıkışları, merdiven, kapı ve pencere çevreleri için yapılması gereken düzenlemeler hakkında da bilgi verdi.

Bina güvenliği etkinliğinde İl AFAD Müdürü Metin Alpaslan, İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz ve okul amirleri de hazır bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On