Kırşehir’de Öğretmenler Günü kutlandı

24 Kasım 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
355 defa okundu.
Kırşehir’de Öğretmenler Günü kutlandı

Kırşehir’de, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle okullarında öğrencileri olmadan günlerini kutlayan öğretmenler, buruk mutluluk yaşadı.

Cacabey Meydanı’nda Atatatürk Anıtı’na çelek sunulmasının ardından okullarına giden öğretmenler ve idareciler birbirlerinin Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Merkez Yunus Emre Ortaokulu’nda bir araya gelen az sayıda öğretmen, ilk defa öğrencilerinin yokluğunda en anlamlı günlerinde burukluk yaşadı.

Okul idaresi, öğretmenlerin Kovid-19 salgını nedeniyle yaşadığı üzüntüyü giderebilmek için kalem ve not defterinden oluşan hediye takdim etti.

Öğretmenler odasında toplanan meslektaşlarına hitap eden okul müdürü İhsan Yavuz, bu yıl öğrencisiz bir Öğretmenler Günü kutlamanın burukluğunu yaşadıklarını söyledi.

Yavuz, “Yine de biz öğretmenler olarak elimizden geldiğince öğrencilerimizi eğitim ve öğretimin içinde tutmak için uzaktan da olsa onların yanında oluyoruz. Derslerinden geri kalmamaları için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Öğretmenler Günü’nüzü tekrar kutluyorum.” dedi.

AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On