Kırşehir’de Neler Oluyor?

19 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
828 defa okundu.
Kırşehir’de Neler Oluyor?

Yabancı Uyruklu vatandaşların ilimizde çıkardığı huzursuzluk, birçok Kırşehirliyi sitem ettirdi.

Kırşehir’de Neler Oluyor?

Ülkelerinde yaşadıkları İç savaş nedeniyle Türkiye’nin 81 iline gelen Suriyeliler halk arasında sıklıkla kullanılan bir kelimeyi hatırlatarak vatandaşların da dediği gibi artık bela olmaya başladı. Yabancı Uyruklu vatandaşlar tarafından ilimiz de ve Türkiye’nin birçok ilinde yaşanan huzursuzluk vatandaşların canını iyiden iyiye sıkmaya başladı. Yine ilimizde geçtiğimiz günlerde yaşanan Suriyeli sığınmacılar arasında çıkan kavgada 1 kişi yaralandı. Sözlü tartışmanın büyümesi üzerine çıkan kavgada M.N., bıçaklanarak yaralandı. Bu ve bunun gibi yaşanan huzursuzluklar ilimiz vatandaşlarının huzurunu bozarken vatandaşlar, ilimiz böyle değildi, Kırşehir’de neler Oluyor? Diyerek sitemlerini dile getirdiler.

“KENDİ MEMLEKETİMİZDE YABANCILAŞTIK”

Yabancı uyruklu vatandaşlara tanınan ayrıcalıklardan, yabancı uyruklu vatandaşların çıkardıkları kavga ve huzursuzluktan bıktıklarını söyleyen Binlerce Kırşehirli, “Sanki bizim memleketimiz değil de onların memleketi. Kendi memleketimizde kendimizi yabancı hisseder olduk. Memleketimizde yabancılaştık. Ne zaman ki bu Yabancı Uyruklu Vatandaşlar ilimize doluştu, işte bizim o zaman tüm huzurumuz bozulmaya başladı”.

“NE ZAMAN Kİ İLLERİMİZE DOLUŞTULAR, İŞTE O ZAMAN TÜM HUZURUMUZ BOZULDU”

Suriyeli, Afganlı ve Irak asıllı vatandaşlar tarafından şikâyetleri bitmeyen ilimiz halkının her geçen gün bir sorununa yeni bir sorun eklenirken, artık tüm bu huzursuzluğun çözülmesi gerektiği yönünde taleplerini dile getiriyorlar. Yabancı uyruklu çocukların, dilenmesinden, Suriyeli kadınların kucaklarına aldıkları çocukları kullanarak milletin vicdani duygularının sömürülmesinden ve yine ilimiz başta olmak üzere birçok ilde duyduğumuz Yabancı uyruklu gençlerin sürekli birbirleri ile tartışma içine girerek, tartışmaları kavgaya dönüşmüş olması ilimiz vatandaşlarını tedirgin etmeye devam ediyor.

VATANDAŞ KORKU İÇİNDE YAŞAMAK İSTEMİYOR

Kendi ilimizde yabancılaştıklarını dile getiren ilimiz vatandaşları, “Sokağa çıkmaya korkar olduk. Sürekli olarak duyduğumuz bu kavga ve buna benzer huzursuzluklar her geçen gün artmaya başladı. Onlar gelmeden önce ilimizde bu denli huzur bozucu bir ortam yoktu. Ailemizle birlikte bir yere gittiğimiz de Suriyeli akınına uğruyoruz. Konuşmalarıyla, birbirlerine yaptıkları bağrışmalı tavır ve davranışları ile biz çocuklarımız ile bir araya gelmelerinden iyiden iyiye rahatsızlık duymaya başladık. Bu konu artık bir çözüme kavuşmalı. Bugün birbirleriyle yarın sizin, bizim çocuklarımızla kavga ederler. Ne yapacakları belli değil. Biz çocuklarımızı dışarı gönderdiğimizde beynimizin rahat olmasını istiyoruz. Sürekli bir korku içinde yaşıyoruz ve bu durum bizi çok rahatsız ediyor. Sorunumuza çözüm istiyoruz” diyerek sıkıntılarını dile getirdiler.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On