KIRŞEHİR’DE MOTORİN FİYATLARI DEĞİŞTİ

30 Temmuz 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
425 defa okundu.
KIRŞEHİR’DE MOTORİN FİYATLARI DEĞİŞTİ

motorinKırşehir Merkez ve İlçelerde Motorin Fiyatları Değişti

Kırşehir’de  merkez ve ilçelerde akaryakıt fiyatları değişti. Bizde 40 arena gazetesi olarak akaryakıt fiyatlarını derledik. Derlediğimiz motorin fiyatlarına göre;” motorin  –  3,69 TL , katkılı motorin  –  3,71 TL , benzin ( kurşunsuz 95*)  –  4,33 TL , ( kurşunsuz 97,98* )  –  4,35 , gaz yağı  –  2,90 , fuel oil  –  1,77 TL , kalorifer yakıtı  –  2,07 TL , yüksek kükürtlü fuel oil  –  1,64 TL , LPG  –  2,56 TL “ oldu.

Bizde arena gazetesi olarak derlediğimiz akaryakıt fiyatları için sürücülerle bir araya geldik. Sürücülerle yaptığımız sohbetlerde; biz hep yollardayız. Akaryakıt her araç kullanıcıları için önemlidir. Mesela tır şoförleri ne yapacak? Onlar uzun yola gidiyorlar. Fiyatlar her seferinde biraz daha değişiyor. Bizde ne yapacağımızı bilmiyorum. Fiyatlar belli bir düzene girse hepimiz rahatlarız.” İfadelerini verdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On