KIRŞEHİR’DE MEVLİD KANDİLİ KUTLANDI

18 Ekim 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
61 defa okundu.
KIRŞEHİR’DE MEVLİD KANDİLİ KUTLANDI

Kırşehir’de Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v)’in doğumunun seneyi devriyesi olan Mevlid Kandili coşkuyla kutlandı. Ahmet Yesevi camiinde Kırşehir İl Müftülüğü görevlileri tarafından mevlidi şerif, ilahiler ve aşrı şerifler okundu. Böylesine güzel bir gecede bu programı takip etmek isteyen vatandaşlar Akşam namazı sonrası Ahmet Yesevi camiine geldi.

     Ahmet Yesevi camiinde akşam namazından sonra başlayan Mevlid Kandili programında İl Müftülüğümüz tarafından yatsı namazı öncesi mevlidi şerif, ilahiler ve aşrı şerifler okundu. Daha sonra Kırşehir İl Müftümüz Mehmet Yaman  tarafından gecenin anlam ve önemiyle ilgili vaaz yapıldı akabinde okunan hatmi şeriflerin duası yapıldı.

     Mevlid-i Şerifi dinlemek için genç-yaşlı, kadın- erken yüzlerce Kırşehirli Ahmet Yesevi camiini doldurdular. Mevlid sonunda yapılan dua ile program sona erdi. Mevlid programı sonrasında cami bahçesinde vatandaşlara çeşitli ikramlar yapıldı.(Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On