Kırşehir’de medya okur-yazarlığı eğitimi verildi

14 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
163 defa okundu.

MEDYA OKURYAZARLIĞI EĞİTİMİ (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Ahiler Kalkınma Ajansı (AHİKA) tarafından ortaklaşa düzenlenen programla medya okur-yazarlığı eğitimi verildi.
TSO konferans salonunda gerçekleşen toplantıya yerel gazete temsilcileri haber ajansları ve çok sayıda üniversite öğrencisi katıldı.
Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Meral Eşli, medya, televizyon ve okur-yazarlık hakkında bilgilendirme yaptı.
Eşli, son dönemlerde internet ile birlikte yaygınlaşan sosyal ağların insanın iletişimi üzerindeki etkisini şöyle anlattı:
“İletişimin artması ile birlikte insanların gereksinimleri de artmaya başladı. Doğru bilgiyi almak iyi bir okur-yazar olmaktan geçer. Öğrenme,öğretme ve kişisel gelişimin temelinde medya okur-yazarlığı yatmaktadır.”dedi.
Düzenlenen eğitim programı 10 farklı ana başlık halinde soru cevap bölümü ile son buldu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On