Kırşehir’de Masa Tenisi Müshabakaları Gerçekleştirildi.

24 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
573 defa okundu.
Kırşehir’de  Masa Tenisi Müshabakaları Gerçekleştirildi.

DSC_2438İlimiz Kırşehir’de bulunan Ahi Çarşısının üst katında masa tenisi müshabakaları gerçekleşti. Geçekleşen masa tenisi 1 gün gerçekleştirileceği bildirildi.

İl Temsilcisi olan Levent Yılmaz yaptığı açıklamalarda: İlimizde bir gün masa tenisi egemenlik turnuvası düzenlendi. Burada minik kız ve erkekler, yıldız kız ve erkekler,ferdi müshabaka yapılıyor. Dereceye giren öğrencilere kupa ve madalyalar verilecek bir de bildiğimiz kadarıyla Gençlik Spor polar tişört hediye edecekmiş.

Bizim amaçlarımızdan birsi burayı yani Masa Tenisi Salonunu tanıtmaktı. Aslında   Ahi Çarşısının üst katı Kırşehir Belediyesi tarafından bize verildi. Önceden bildiğiniz gibi burası düğün salonuydu. Şimdi Kırşehir Belediyesi bizler için Masa Tenisi salonuna çevirildi.  Spor camiasına böyle bir şey kazandırdıkları için özellikle Belediye Başkanımız olan Yaşar Bahçeci’ye , Veli Şahin’e  teşekkürlerimizi iletmek istiyoruz.  Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürümüz Şaban Güneş’e de teşekkürlerimizi iletmek istiyoruz. Tenis masalarını bizler için temin etti. Artık bizde burada etkinliklerimizi gerçekleştireceğiz. Hem Ahi Çarşısı Canlanıyor hem Öğrenclierin spor için geleceği bir yer oluyor. “ ifadelerine yer verdiler.

Masa tenisi için çalışan öğrenciler de hallerinden memnun olduğu gözlemlendi. Öğrenciler düşüncelerini:  “ Biz çok heyecanlıyız.  Maçlarımız bir gün olacak. Ayrıca bize böyle bir yer imkanı sağlamış olan Belediye başkanımıza teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bir de masalar için Şaban güneşe teşekkür ediyoruz.  Burada ödül için yarışsak da eğlenmiş oluyoruz. Bizim İçin bir değişiklik olmuş oluyor. Biz masa tenisini seviyoruz, eğleniyor, yeni arkadaşlar ediniyoruz. “ şeklinde dile getirdiler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN